Space Ennui

Space Ennui - Green Scum | I15cajalco.com

...vized by 1758". The term ennui comes "from French ennui, from Old French enui "annoyance" (13c ... Home - Ennui Gallery ... .), [a] back-formation from enoiier, anuier. " (213) 386-3896 · 3020 Wilshire Blvd Ste 100 Los Angeles, CA 90010 Mars: Bringer of ennui (part 2) by Dwayne A. Day Monday, January 28, 2019. ... More recent claims that orbital space tourism is a burgeoning market have not progressed to the point where we have space hotels, despite slick graphics of orbital vacation destinations designed by famed architects. More recently there have been vague discussions ... Ennui, Rincewind. From Federation Space ... Space Ennui - Green Scum | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . More recently there have been vague discussions ... Ennui, Rincewind. From Federation Space - Official Wiki. Jump to navigation Jump to search. PRC STAR FLEET PERSONNEL COMMAND FILE SECURITY RATING 3, CONFIDENTIAL. RETIRED. Rincewind Ennui. Career Occupation. Position: Medical Officer. Assignment: USS Ticonderoga, CA-1471 . Rank:...

INFORMACE

AUTOR
Green Scum
DIMENZE
10,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Space Ennui.pdf

POPIS

Slibují nám, že už brzy se poletí na Mars. A že to bude báječné. Slibují to soukromníci i národní vesmírné agentury. Světlé zítřky. Jasně. To Ziky už na Mars doletěl. Jako vězeň. Ubytován je hluboko pod zemí v tamních kobkách. A rozhodně to nevypadá, že by se s ním rudá planeta chtěla mazlit. Spíš to bude válka. Duel o přežití. Kdepak nuda. Nýbrž úděl neustále se vysekávat z průšvihu. Jak si Ziky poradí s agresivními Helliony? S dalšími vraždícími monstry z různých koutů Vesmíru? A co si počne s děvčátkem Sárou? Po Nuselským punku nám jeho autor Green Scum předkládá punk na sousední planetě. Mars v jeho podání je další obětí lidské touhy po moci, dokladem, že tíseň v lidském nitru nemusí vyvolávat jenom malá kobka, ale i nekonečný prostor. Zároveň styl krátkých úsečných a vulgárních vět a zrovna tak přehršel akčních výjevů, kterými se s životem vypořádává permanentně naštvaný hlavní hrdina a vypravěč, de facto kopírují roztěkanou nervozitu naší současnosti. Na klid, natožpak nudu není kdy. Život proměněný ve zběsilou akční hru, v níž o dalších tazích nerozhoduje hráčův um, nýbrž neustále se proměňující prostředí. Zkouška reakcí a důvtipu.

Chcete si přečíst knihu?Space Ennui ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Green Scum. Číst Space Ennui Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY