Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe

Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe - Pavol Priečinský | I15cajalco.com

...u Gorila.sk Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe autor: Priečinský Pavol Autoškola 2020 autor: Barták Matěj , kolektiv Přízraky domu Carrowů ... Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe - Priečinský ... ... ... Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Mise Libye Českoslovenští piloti v Africe Autor: Pavol Priečinský Kniha bývalého pilota Československých aerolinií přibližuje působení československých letců v Libyi, kteří v průběhu ... Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe autor: Priečinský Pavol Žijte dlouho, žijte aktivně ... Mise Libye Českoslovenští piloti v Africe 90 ... Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe ... ... Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe autor: Priečinský Pavol Žijte dlouho, žijte aktivně ... Mise Libye Českoslovenští piloti v Africe 90 K ... 22 000 hodin v oblacích. Let Mstitele George Bush ve válce. 40 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Pavol Priečinský
DIMENZE
4,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe.pdf

POPIS

Kniha bývalého pilota Československých aerolinií přibližuje působení československých letců v Libyi, kteří v průběhu několika výcvikových let strávených na tripolské letecké základně školili nejen kadety od jejich prvního vzletu, ale i letecké instruktory a zkušené piloty v bojovém výcviku. Osudy jednotlivých účastníků „mise Libye“ utvářejí pestrobarevnou mozaiku příběhu o odvaze, vytrvalosti a odhodlání, vycházejícího ze skutečných událostí.

Chcete si přečíst knihu?Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavol Priečinský. Číst Mise Libye - Českoslovenští piloti v Africe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY