Pražská kavárna: minulost a současnost

Pražská kavárna: minulost a současnost - Eva Bendová | I15cajalco.com

...tí našich životů. 27 zář Procestujte Prahu s novou aplikací 3D modelu Kniha: Pražská kavárna(Eva Bendová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... nové knihy: ledna 2018 ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Pražská kavárna. Kdo napsal knihu Pražská kavárna? Autorem je Eva Bendová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Vydejte se po stopách zaniklých kaváren a jejich příběhů, navštivte místa, která voní kávou dnes. Kniha představuje pražskou kavárenskou tra ... Recenzi knihy Pražská kavárna - minulost... - Knihkupectví ... ... .cz - Databáze knih. Vydejte se po stopách zaniklých kaváren a jejich příběhů, navštivte místa, která voní kávou dnes. Kniha představuje pražskou kavárenskou tradici a její proměny. Druhou tvůrkyní kavárenského cyklu je Eva Bendová, jejíž kniha Pražská kavárna - minulost a současnost nedávno vyšla. Obě dámy nás provedou světem pražských kaváren. Začnou v historických kafírnách obrozenských časů a svoje putování kavárenským časem a prostorem skončí v dnešních hipsterských podnicích. Pražská kavárna. Minulost - současnost, Praha: Verzone 2017. ISBN 978-80-87971-16-1; Klemm & Thiemann. Moderní dřevořez v Praze / Moderner Holzschnitt in Prag 1905-1908, Praha: Národní galerie Praha 2016. ISBN 978-80-7035-630-2; Živly v nás....

INFORMACE

AUTOR
Eva Bendová
DIMENZE
9,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražská kavárna: minulost a současnost.pdf

POPIS

Vydejte se po stopách zaniklých kaváren a jejich příběhů, navštivte místa, která voní kávou dnes. Kniha představuje pražskou kavárenskou tradici a její proměny. Tradici, která patří k formování života a kultury české společnosti již tři století. V kavárnách se zakládala umělecká hnutí a spolky, kavárenský život obohatil literaturu, divadlo i politiku. Objevte nejen podniky, které navštěvovali Franz Kafka, Milena Jesenská nebo Václav Havel, ale i ty současné, se specifickou atmosférou.

Chcete si přečíst knihu?Pražská kavárna: minulost a současnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Bendová. Číst Pražská kavárna: minulost a současnost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY