Moderní Jordánské povídky

Moderní Jordánské povídky - - | I15cajalco.com

...ře zemí Orientu je mezi českými čtenáři většinou zapsáno jen několik nejslavnějších jmen, jako Džibrán Chalíl Džibrán, Táhá Husejn, Nadžíb Mahfúz (nositel Nobelovy ceny za literaturu), a další ... Moderní Jordánské povídky - Knihkupectví Ládví ... . Moderní Jordánské povídky Nakladatel: Dar Ibn Rushd EAN: 9788088099161 ISBN: 978-80-880-9916-1 Překlad: kol. Popis: 1× kniha, brožovaná, 138 stran, česky Rozměry: 12,5 × 17,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. M ... Moderní Jordánské povídky - Knihkupectví Ládví ... . vydání) Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Moderní Jordánské povídky kolektív autorov. V povědomí o literatuře zemí Orientu je mezi českými čtenáři většinou zapsáno jen několik nejslavnějších jmen, jako Džibrán Chalíl Džibrán, Táhá Husejn, Nadžíb Mahfúz (nositel Nobelovy ceny za literaturu), a další. Kniha Moderní Jordánské povídky() za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Vábení Kailásu - moderní povídky z Tibetu . Antologie povídek tří tibetských a dvou čínských autorů, jejímž po...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní Jordánské povídky.pdf

POPIS

V povědomí o literatuře zemí Orientu je mezi českými čtenáři většinou zapsáno jen několik nejslavnějších jmen, jako Džibrán Chalíl Džibrán, Táhá Husejn, Nadžíb Mahfúz (nositel Nobelovy ceny za literaturu), a další. Tato oblast literatury je u nás stáletrochu opomíjena. Není to nezájmem čtenářů ale, většinou díky obtížnosti přímých překladů z orientálních jazyků. Pouhý slovní překlad někdy nestačí na vyjádření záměru autora. Je náročné nejen správně překládat, ale vložit do překladu i pochopení a vyjádření autorových myšlenek ve světě, který je nám stále velice vzdálen. Na antologiích povídek proto obvykle pracuje několik překladatelů.Nakladatelství Dar Ibn Rushd vydává v rámci svého zaměření antologie moderních povídek autorů zemí Orientu. V řadě antologií, které vyšly v průběhu několika let vydalo nakladatelstvípovídky tuniské, syrské, alžírské, hindské, marocké, libyjské, saúdskoarabské, irácké, libanonské, jemenské a egyptské. Nyní vychází další soubor v této řadě - Moderní jordánské povídky.

Chcete si přečíst knihu?Moderní Jordánské povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Moderní Jordánské povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY