Poznejte dobře sami sebe

Poznejte dobře sami sebe - Miroslava Holoubková | I15cajalco.com

... znáte, je dobré se naučit mít sám sebe rád ... SEBELÁSKA - Miroslava Holoubková - YouTube ... . Kniha Buďte laskavjěší sami k sobě radí, jak si zvyknout sám na sebe a naučit se se sebou samým žít bez předsudků a bez odsuzování. Obsah: Poznejte dobře sami sebe Každý, kdo chce v životě uspět v jakékoli oblasti života, by měl dobře rozumět vlastní povaze. A nejen to. Všichni bychom měli na rozvoji své povahy poctivě pracovat, chceme-li se skutečně někam posouvat. Miroslava Holoubková: Poznejte dobře sami seb ... Poznejte dobře sami sebe - Miroslava Holoubková | Knihy ... ... . Miroslava Holoubková: Poznejte dobře sami sebe Přednášky, reportáže a vysílání z festivalů / Avadesign69 / 22. květen 2018 Vyhledat Jste uzpůsobený/á k tomu, abyste dobře rozpoznal/a ostatní a vedl/a je. Pozvání je pro vás klíčem k úspěchu, základním předpokladem vašeho docenění a rozpoznání.Pokud budete iniciativně zahajovat věci (projekty, vztahy atd.), aniž byste vnímal/a zájem z druhé strany, nebudete rozpoznaný/á a respektovaný/á. Poznejte dobře sami sebe. Jak správně analyzovat. Kvalitní partnerské vztahy. Cesta duchovního rozvoje. Jak postupovat při studiu astrologie. Astrologická znamení (sluneční znamení) Planety ve znameních. Tel: 724 112 434 @: [email protected]

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Holoubková
DIMENZE
8,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Poznejte dobře sami sebe.pdf

POPIS

Tato kniha vám pomůže poznat dobře vlastní povahu v oblasti myšlení, komunikace, emocí i konkrétních činů. Chcete-li se dobře poznat, měli byste tyto oblasti povahy jednu po druhé pečlivě analyzovat, protože naše postoje v těchto oblastech jsou důležitým základem jakéhokoli dalšího životního směřování. A právě tím se v této knize zabývám. A nejen tím. Tato kniha vás naučí také tomu, jak můžete s těmito oblastmi povahy sami kvalitně pracovat, abyste je dostali pod kontrolu své vědomé mysli.

Chcete si přečíst knihu?Poznejte dobře sami sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Holoubková. Číst Poznejte dobře sami sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY