Až budu velká holka

Až budu velká holka - Felicity Brooks | I15cajalco.com

...m dívkám, které čeká (nebo jim již začalo) období puberty ... Kniha Až budu velká holka... - Felicity Brooks | Dobré ... ... . Celý popis. 89. Až já budu velká česká. 2. Kyselého nemám a sladkého nedám, běžte pryč, nemám nic, já vás ani neznám. Situace: Malá veselá holka s copánkem si hraje na to, že je velká. Až já budu velká. D. A. 1. D Až já budu velká, bude ze mě selka, A přijďte k nám, D já vám dám A plný krajáč D mléka, A přijďte k nám, D já vám dám A plný krajáč D mléka. 2. Kyselého nemám, sladkého vám nedám, běžte pryč, bě ... Až budu velká holka - Knihy.cz ... . 2. Kyselého nemám, sladkého vám nedám, běžte pryč, běžte pryč, já vás ani neznám, Až budu velká holka. Nové Vydavatel: Svojtka : Počet stran: 288 : Kategorie: Populárně naučná pro děti a mládež : Podkategorie: Dospívání : ISBN: 978-80-256-1914-8 : EAN: 9788025619148: Int. číslo: 213016: Popis: Tato kniha o dospívání je určená všem dívkám, které čeká (nebo jim již začalo) období puberty. Nejde o ... Až budu velká holka . Svojtka&Co., 2016. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Svojtka&Co., 2016. Tato kniha o dospívání pro dívky přináší přátelským a otevřeným stylem odpovědi na všechny zásadní otázky, jež holky v pubertě nejvíce "pálí". Čítaj viac....

INFORMACE

AUTOR
Felicity Brooks
DIMENZE
12,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Až budu velká holka.pdf

POPIS

Tato kniha o dospívání je určená všem dívkám, které čeká (nebo jim již začalo) období puberty. Nejde o žádné mravokárné poučky, naopak - přátelský, upřímný a otevřený styl knihy pomůže dívkám zvládnout veškeré fyzické, psychické i emocionální změny s porozuměním a nadhledem. Co od puberty očekávat a jak si počínat, aby holky zůstaly samy sebou, spokojené, zdravé a sebevědomé, i přes nesčetné fyzické, psychické a emocionální změny? Všechna klíčová témata, která mladé slečny v tomto věku zajímají, jsou zahrnuta - včetně vnímání změn vlastního těla, vymezování identity prostřednictvím hudby a kamarádek, vztahů s chlapci, randění, sexuality, antikoncepce, zdravého životního stylu, pití a drog, stresu ve škole i doma, šikany (i té kybernetické). Kniha obsahuje užitečné tipy a informativní rámečky. Najdete v ní i rychlé kvízy a názorné ilustrace, stejně jako odkazy na užitečné, prověřené a bezpečné webové stránky s navazujícími radami. Představuje užitečný a hlavně spolehlivý zdroj informací k otázkám, které dospívající dívky nejvíce "pálí". Stane se v tomto období jejich oblíbeným společníkem a najde si své místo na jejich nočním stolku.

Chcete si přečíst knihu?Až budu velká holka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Felicity Brooks. Číst Až budu velká holka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY