Tři hodiny v ZOO

Tři hodiny v ZOO - Gin Phillipsová | I15cajalco.com

... boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v zoo do poslední chvíle ... Books by Rachel Roo: RC: TŘI HODINY V ZOO ... . Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v ... Tři hodiny v ZOO - Gin Phillipsová. Napínavý thriller, kde se v boji o život počítá každá vteřina Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o... Tři hodiny v zoo jsou při nejlepším knihou zavánějící šedým průměrem, a ačkoli jejího čtení nebudete možná litovat, v době, kdy vychází tolik knih a je třeba třídit a vybírat, se bez ní možná obejdete. Své čtenáře si určitě najde, jen to nesmějí být milovníci napětí a originál ... Tři hodiny v ZOO (Gin Phillips) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Své čtenáře si určitě najde, jen to nesmějí být milovníci napětí a originálních zápletek. Tři hodiny v zoo, před vydáním vcelku propagovaná knížka, po vydání mi přišlo, že dost zapadla, nebo alespoň si nevybavuju moc blogerů (žádného?), kdo by o ní psal nebo dokonce nějak básnil. Jakmile se ale někde v názvu píše zoo, musím si to přečíst. I když to není projdeme se v zoo, ale přepadení v zoo, no nevadí. Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v ZOO do poslední chvíle. Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v náručí utéct zpět do zahrady. Útočníci jsou jim v patách a jsou horší než dravá zvěř. ...

INFORMACE

AUTOR
Gin Phillipsová
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři hodiny v ZOO.pdf

POPIS

Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v ZOO do poslední chvíle. Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v náručí utéct zpět do zahrady. Útočníci jsou jim v patách a jsou horší než dravá zvěř. Pro Joan tak začíná závod s časem. Žádný úkryt není dost bezpečný a chvilka nepozornosti ji i syna může stát život. Jak daleko dokáže matka zajít, aby uchránila své dítě?

Chcete si přečíst knihu?Tři hodiny v ZOO ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gin Phillipsová. Číst Tři hodiny v ZOO Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY