Rubínový pokoj

Rubínový pokoj - Pauline Petersová | I15cajalco.com

...chodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Petersová Pauline: Rubínový pokoj | MALL.CZ ... . Rubínový pokoj Londýn, 1907 Mladičká Victoria žije proti vůli své vlivné šlechtické rodiny ve společném bytě sama se starým komorníkem svého nedávno zesnulého otce. Není bohatá, ale šťastná. Její svět se ale otřese, když se začnou šířit nehezké narážky na temné rodinné tajemství. 0 hodnocení Rubínový pokoj 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Londýn, 1907. Mladičká ... Kniha: Rubínový pokoj - Pauline Petersová | Knihy.ABZ.cz ... . 0 hodnocení Rubínový pokoj 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Londýn, 1907. Mladičká Victoria žije proti vůli své vlivné šlechtické rodiny ve společném bytě sama se starým komorníkem svého nedávno zesnulého otce. Není bohatá, ale šťastná. Rubínový pokoj Autor: Petersová, Pauline Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024259062 ISBN: 978-80-242-5906-2 Originál: Die Rubinrote Kammer Popis: Elektronická kniha, 408 stran, bez zabezpečení DRM, 0,7 MB ePUB, 1,5 MB Mobi, česky Rok vydání: 2017 Pokračování románu Rubínový pokoj. Londýn, 1907. K nelibosti své vlivné šlechtické rodiny vede Victoria velmi specifický život. Plánuje si budoucnost s Jeremym Ryderem, žurnalistou, který jí není přiměřený stavem. Když mladý muž unikne jen o vlásek atentátu, musí se skrývat. Kniha: Rubínový pokoj Autor: Pauline Petersová Londýn, 1907 Mladičká Victoria žije proti vůli své vlivné šlechtické rodiny ve společném bytě sama se starým komorníkem svého nedávno zesnulého otce. Rubínový pokoj . 15,83 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Petersová Pauline: Rubínový pokoj. Autor: Petersová Pauline. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Londýn, 1907 Mladičká Vict...

INFORMACE

AUTOR
Pauline Petersová
DIMENZE
11,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Rubínový pokoj.pdf

POPIS

Londýn, 1907 Mladičká Victoria žije proti vůli své vlivné šlechtické rodiny ve společném bytě sama se starým komorníkem svého nedávno zesnulého otce. Není bohatá, ale šťastná. Její svět se ale otřese, když se začnou šířit nehezké narážky na temné rodinné tajemství. Jediný muž, který by mohl na její otázky odpovědět, je zavražděn… Victoriina dobrá pověst je ohrožena. Při pokusu odhalit rodinné tajemství se dívka k zděšení své rodiny záhy ocitne sama v nebezpečí. V nouzi ji zachrání atraktivní novinář Jeremy Ryder. Může mu však důvěřovat? Strhující román o temném tajemství, překvapivých pravdách a lásce na pozadí viktoriánské Anglie.

Chcete si přečíst knihu?Rubínový pokoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pauline Petersová. Číst Rubínový pokoj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY