Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek

Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek - - | I15cajalco.com

...chodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Obrazový atlas světa | Borovice.cz ... . Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek ... co se skrývá pod odklápěcími okénky. Všechny státy světa pohromadě i s jejich hlavními městy a vlajkami navíc najdete i na velké rozkládací mapě, kterou najdete ve speciální kapsičce na zadní části knihy. Matematika je metoda objevování světa. S její pomocí můžete věci počítat, měřit, zjišťovat, jak je co velké nebo malé, ale také ře ... Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek - Svojtka ... . Matematika je metoda objevování světa. S její pomocí můžete věci počítat, měřit, zjišťovat, jak je co velké nebo malé, ale také řešit nejrůznější problémy. Lidé používají matematiku v každodenním životě neustále a nejrůznějšími způsoby. Otevřete tedy více než 86 okének a nahlédněte do jejího fascinujícího světa....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek.pdf

POPIS

Co je to atlas? Víte, jaké světadíly se na Zemi nacházejí? Naše planeta je překrásné místo plné zajímavých staveb, exotických zvířat a senzačních pozoruhodností. Abyste věděli, kde se to všechno nachází, prozkoumejte mapy v této knížce a zjistěte, co se skrývá pod odklápěcími okénky. Všechny státy světa pohromadě i s jejich hlavními městy a vlajkami navíc najdete i na velké rozkládací mapě, kterou najdete ve speciální kapsičce na zadní části knihy.

Chcete si přečíst knihu?Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Obrazový atlas světa - Podívej se pod obrázek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY