Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel)

Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) - Robert Frederick | I15cajalco.com

...ahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se všechny malé holčičky seznámí zábavnou formou se základními barvami, naučí se počítat do pěti a pojmenovávat různé druhy zvířecích ... Leporelo: Malá knihovnička | Knihy.ABZ.cz ... ... Objednávejte knihu Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Leporelo: Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) ; Barvy, 123, Mláďátka, Mňam! Mňam!, Čas na hraní, Na procházce - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se všechny malé holčičky ... Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) - Barvy, 123, Mláďátka, Mňam! Mňam!, Čas na hraní, Na procházce - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se všech ... Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) - Robert ... ... ... Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) - Barvy, 123, Mláďátka, Mňam! Mňam!, Čas na hraní, Na procházce - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se všechny malé holčičky seznámí zábavnou formou se z Malá knihovnička pro chlapečky (6 leporel) Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025612552 ISBN: 978-80-256-1255-2 Originál: Early Learning Boys Překlad: Kolářová, Zuzana Popis: 6× kniha, 1× Pouzdro, lepená, česky Rozměry: 17,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Produkt je vyprodaný. Barvy, 123, Mláďátka, Mňam! Mňam!, Čas na hraní, Na procházce - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel ... Objednávejte knihu Malá knihovnička - Na statku (6 leporel) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Zvuky ze statku, Mláďata, Zvířátka na statku, Jídlo ze statku, Kolem statku, Ptactvo na statku - tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se nejmenší děti sezn...

INFORMACE

AUTOR
Robert Frederick
DIMENZE
11,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel).pdf

POPIS

Barvy, 123, Mláďátka, Mňam! Mňam!, Čas na hraní, Na procházce – tato knihovnička obsahuje šest malých roztomilých leporel plných obrázků, pomocí kterých se všechny malé holčičky seznámí zábavnou formou se základními barvami, naučí se počítat do pěti a pojmenovávat různé druhy zvířecích mláďátek, hry a hračky, oblíbené dobroty a také zjistí, co mohou vidět na procházce. Jednotlivá leporela jsou malá a velikostí vhodná přesně do dětské ručky. A až zábavné učení prvních slůvek malé objevitelky unaví, mohou si je snadno samy uklidit zpátky do své knihovničky – praktického boxu s bezpečným zavíráním na magnet.

Chcete si přečíst knihu?Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Frederick. Číst Malá knihovnička pro holčičky (6 leporel) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY