Jóga vhledu

Jóga vhledu - Sarah Powers | I15cajalco.com

...ditace Sarah Powers je známá a oblíbená pro svůj unikátní přístup, v němž propojuje tradiční jógu s meridiány čínské medicíny a s buddhistickou meditací ... Jóga vhledu | KNIHCENTRUM.cz ... . Jóga Centrum. 9,133 likes · 30 talking about this · 14 were here. Yogacentrum, místo pro vaši pohodu, klid a relaxaci. www.yogacentrum.cz JIN JÓGA (slovo jin pochází z taoistické tradice - jin / jang - mezi těmito kvalitami hledáme rovnováhu) Jin jóga je metoda, která se dostává hlouběji do našeho vlastního těla, mysli, srdce a duše. Odhaluje a sjednocuje vše, čím jsme. Harmonizuje mužskou (jang) a ženskou energii (jin). Žijte jógu kniha Václava Krejčíka 404 stran, lepená vazba Patnáctilet ... Jóga vhledu - Nová syntéza tradiční jógy, meditace a ... ... . Odhaluje a sjednocuje vše, čím jsme. Harmonizuje mužskou (jang) a ženskou energii (jin). Žijte jógu kniha Václava Krejčíka 404 stran, lepená vazba Patnáctileté studium jógy Václava Krejčíka v Indii, Česku, Německu, Americe či Francii přineslo mnoho poznatků. Hledání vlastní cesty a chápání jógy v životě, hledání odpovědí na praktické otázky týkající se pohybu lidského těla, provádění jógových pozic, dechových, relaxačních a ... Jóga pro fascie ve vás uvolní ta nejhlubší napětí, zregeneruje a protáhne vazivo a překvapivě jednoduché variace klasických ásan z jin-jógy a power-jógy vám zpestří každodenní cvičební praxi. Jóga s tréninkovým programem PLUS pro fascie. Vaše tělo je uvolněné a bez napětí, duch povznesený a svobodný. Na tomto workshopu se ponoříme do ticha, a to především vnitřního, budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prostřednictvím vědomého dechu se pohroužíme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím. Praxí zakusíme propojení dechu, těla a pohybu a také vědomou koncentraci ... Podává také základní výklad teorie čínské medicíny a instrukce k meditaci všímavosti. Sarah Powers nás ve své knize Jóga vhledu zve na inspirující stezku do nitra a ukazuje nám cestu k pěstování trvalého vztahu k józe, která kultivuje a posiluje naši tělesnou pohodu a naši duševní a emoční průzračnost. Jóga Érted. 388 likes. Hatha jógafoglalkozások Győrben. A jóga érted van. Szertettel várlak!...

INFORMACE

AUTOR
Sarah Powers
DIMENZE
6,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga vhledu.pdf

POPIS

Uznávaná učitelka jógy a meditace Sarah Powers je známá a oblíbená pro svůj unikátní přístup, v němž propojuje tradiční jógu s meridiány čínské medicíny a s buddhistickou meditací. Za použití jinových (pasívních) a jangových (dynamických) cviků ukazuje různé série jógových sestav, které prospívají nejen orgánům, svalům, kloubům a šlachám, ale také mysli. Podává také základní výklad teorie čínské medicíny a instrukce k meditaci všímavosti. Sarah Powers nás ve své knize Jóga vhledu zve na inspirující stezku do nitra a ukazuje nám cestu k pěstování trvalého vztahu k józe, která kultivuje a posiluje naši tělesnou pohodu a naši duševní a emoční průzračnost.

Chcete si přečíst knihu?Jóga vhledu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Powers. Číst Jóga vhledu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY