Malý vědec 1–4: 240 experimentů, které můžete provádět i doma

Malý vědec 1–4: 240 experimentů, které můžete provádět i doma - Tomislav Senčanski | I15cajalco.com

...lý vědec 1-4 Tomislav Senćanski. 240 experimentů, které můžete provádět i doma ... Malý vědec 1-4 - 240 experimentů, které můžete provádět i ... ... . Cena v prodejně: ... Mega soubor jednoduchých a rozmanitých experimentů pomůže malým vědcům lépe porozumět fyzikálním a chemickým zákonům, s nimiž se mnohdy jen po teoretické stránce seznamují ve výuce. ... Tomislav Senćanski: Malý vědec 1-4 - 240 experimentů, které můžete provádět i doma. ... které najdou doma v kuchyni, a současně při tom odhalí řadu tajemství chem ... Malý vědec 1-4 | Albatrosmedia.cz ... . ... které najdou doma v kuchyni, a současně při tom odhalí řadu tajemství chemie. ... na pravou stranu si pak můžete skutečnou rostlinku nalepit. Malý vědec 1-4. 240 experimentů, které můžete provádět i doma Autor: Tomislav Senčanski Přeložili: Tomáš Apeltauer, Pavel Cihlář, Irena Picková, Petr Sobotka. Počet stran: 256 Vazba: vázaná Formát: 175×250 mm ISBN: 978-80-266-1191-2 Doporučená cena: 399 Kč. Knihu Malý vědec 1-4 vydalo nakladatelství Edika. Malý vědec 1-4. 240 experimentů, které můžete provádět i doma ... Mega soubor jednoduchých a rozmanitých experimentů pomůže malým vědcům lépe porozumět fyzikálním a chemickým zákonům, s nimiž se mnohdy jen po teoretické stránce seznamují ve výuce. K této užitečné zábavě nejsou potřeba žádné složité ... Malý vědec 1-4 ... 52 experimentů, které zvládnete doma v kuchyni. ... Skvělé spojení zábavy a "výuky". Experimentů k vyzkoušení je zde 240 a u většiny si vystačíte s pomůckami a surovinami, které naleznete v běžné domácnosti. ... 240 experimentů, které můžete provádět i doma Souhrnná sbírka vědeckých experimentů pro školákyTato kniha je určena pro všechny, kteří si chtějí ověřit fyzikální a... Zobraziť viac Malý vědec 1-4 (240 experimentů, které můžete provádět i doma) Tomislav Senćanski • Edika, 2017 Posíláme do 15 dní Malý chemik. Milan Bárta. Barevné krystaly a další experimenty pro děti. ... 169 Kč. Detail knihy. Malý vědec 1-4. Tomislav Senćanski. 240 experimentů, které můžete provádět i doma....

INFORMACE

AUTOR
Tomislav Senčanski
DIMENZE
5,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý vědec 1–4: 240 experimentů, které můžete provádět i doma.pdf

POPIS

Mega soubor jednoduchých a rozmanitých experimentů pomůže malým vědcům lépe porozumět fyzikálním a chemickým zákonům, s nimiž se mnohdy jen po teoretické stránce seznamují ve výuce. K této užitečné zábavě nejsou potřeba žádné složité, drahé a nedostupné pomůcky, vystačíme si s obyčejnými věcmi, které jsou všude kolem nás. Navíc je možné si vybírat z opravdu velkého množství pokusů, takže si každý přijde na své. Nic nebrání v cestě za záhadami a dobrodružstvím, které věda nabízí!Souhrnná sbírka vědeckých experimentů pro školáky.

Chcete si přečíst knihu?Malý vědec 1–4: 240 experimentů, které můžete provádět i doma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomislav Senčanski. Číst Malý vědec 1–4: 240 experimentů, které můžete provádět i doma Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY