Zábavná kniha o lékařích

Zábavná kniha o lékařích - Peter Gitzinger, | I15cajalco.com

...e, Roger Schmelzer. Příjemně nekorektní zábava pro všechny pacienty, kteří přežili lékařskou péči, jakož i pro jejich lékaře ... Zábavná kniha o lékařích - Gitzinger, Peter - Megaknihy.cz ... . V této knížce najdete odpovědi na nejnaléhavější otázky týkající se lékařské existence. Proč trávíte v čekárnách hodiny... Zábavná kniha o lékařích Peter Gitzinger. Koupit za 169 Kč Cena včetně DPH. Tato e-kniha je dostupná ve formátech: ePUB Mobi pro Kindle PDF. Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB. Humor, satira. Vydavatel: Cosmopolis Vydáno: 2017 Zá ... Zábavná kniha o lékařích GRADA Publishing, a. s. ... . Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB. Humor, satira. Vydavatel: Cosmopolis Vydáno: 2017 Zábavná kniha o lékařích. ... Zábavná kniha o sexu. Úplně nová mamutí kniha techniky. Nezákonné války. Jezevčíkovy trable. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Zábavná kniha o lékařích. Peter Gitzinger, Linus Höke, Roger Schmelzer ; ilustroval Ari Plikat ; překlad Tomáš Mach. Gitzinger, Peter, Gitzinger, Peter, Document has not been rated yet Zábavná kniha o lékařích. Gitzinger Peter, Höke Linus, Schmelzer Roger. Proč trávíte v čekárnách hodiny a hodiny, i když jste objednaní na přesný čas? Proč se lékaři ze všech sil snaží, abyste nepochopili ani ten nejmenší detail ze své diagnózy? Příjemně nekorektní zábava pro všechny pacienty, kteří přežili ... Zábavná kniha o lékařích 169,-Ihned ke čtení Koupit Příjemně nekorektní zábava pro všechny pacienty, kteří přežili lékařskou péči, jakož i pro jejich lékaře. Zábavná kniha o lékařích. Peter Gitzinger Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Zábavná kniha o lékařích; Zábavná kniha o lékařích. Nakladatelství: Cosmopolis. Autor: Peter Gitzinger, Linus Höke, Roger Schmelzer. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2017 Počet stran: 96 ... Získejte nejnovější informace o akcích a aktuální nabídce. Přihlašte se k odběru ještě dnes. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Zde se podívejte na aktuální informace o objednávkách a často kladené otázky. ... Zábavná kniha o lékařích. Kniha Zábavná kniha o lékařích iba za 8,55 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o....

INFORMACE

AUTOR
Peter Gitzinger,
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zábavná kniha o lékařích.pdf

POPIS

Příjemně nekorektní zábava pro všechny pacienty, kteří přežili lékařskou péči, jakož i pro jejich lékaře. V této knížce najdete odpovědi na nejnaléhavější otázky týkající se lékařské existence. Proč trávíte v čekárnách hodiny a hodiny, i když jste objednaní na přesný čas? Proč se lékaři ze všech sil snaží, abyste nepochopili ani ten nejmenší detail ze své diagnózy? Jak je to doopravdy s alternativní medicínou, pípajícími přístroji či psychiatry? Odhalte fascinující zákoutí medicíny z opačné strany barikády – z pohledu lékařů. Zkraťte si dlouhou chvíli v čekárně svého terapeuta!

Chcete si přečíst knihu?Zábavná kniha o lékařích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Gitzinger,. Číst Zábavná kniha o lékařích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY