Rok v lese

Rok v lese - Emilia Dziubaková | I15cajalco.com

...Farma - velká knížka pro malé vypravěče 2018; Rok na trhu 2019; všech 6 podobných ... Ze života čtyřmatky: Rok v lese a Rok ve školce ... . Kniha Rok v lese je v Rok v lese - Dziubaková Emilia . Rok v lese predstaví malému čitateľovi les s jeho obyvateľmi v každom mesiaci v roku - rovnaký záber môže sledovať v rôznych situáciách, za rozličného počasia, cez deň alebo v noci. Na začiatku knihy sa predstavia všetci lesní hrdinovia, v závere čaká čitateľov interaktívna hra. Rok v lese se mi moc líbí, díky za tip:-) S dětmi má každé roční období něco ... Recenze knihy Rok v lese | Mamadodeste.cz ... . Rok v lese se mi moc líbí, díky za tip:-) S dětmi má každé roční období něco do sebe, ale zatím na celé čáře vyhrává léto - je dlouho světlo,krásně teplo, dá se celý den být venku na hřišti, nemusí se příliš oblékat, chodí většinou bosí a otrhají (a sní, samozřejmě:-D ) babičce úrodu jahod Rok v lese predstaví malému čitateľovi les s jeho obyvateľmi v každom mesiaci v roku - rovnaký záber môže sledovať v rôznych situáciách, za rozličného počasia, cez deň alebo v noci. Na začiatku knihy sa predstavia všetci lesní hrdinovia, v závere... Ukázkovým pří­kla­dem je kníž­ka Rok v lese auto­rek Petry Bartíkové a Anety Žabkové. Stránek má jen deva­te­náct, ale až jimi bude­te se svým dítě­tem lis­to­vat, nebu­de­te vědět, co dřív. Rok v lese Rok v lese predstaví malému čitateľovi les s jeho obyvateľmi v každom mesiaci v roku - rovnaký záber môže sledovať v rôznych situáciách, za rozličného počasia, cez deň alebo v noci. Na začiatku knihy sa predstavia všetci lesní hrdinovia, v závere čaká čitateľov interaktívna hra. Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především......

INFORMACE

AUTOR
Emilia Dziubaková
DIMENZE
12,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok v lese.pdf

POPIS

Je úžasné, co všechno se dá naučit z knížky beze slov! Ověřeno na dětech malých i velkých. Všechny bez rozdílu věku baví hledat na obrázcích příběhy jednotlivých zvířátek a dozvídat se tak o jejich zvyklostech. Kdo v noci bdí a ve dne spí? A kdo zaspí celou zimu? Kdo je čistotný a kdo se hrabe v odpadcích? Kdo a jak dlouho se stará o svá mláďata? Kdo je vynikající stavitel? Kdo má nejlepší spižírnu? Kdo si na koho brousí zuby? Jak vypadá život v lese na jaře, v létě, na podzim a v zimě? Bohatě ilustrované dvoustrany zachycují proměny jednoho místa v průběhu celého roku. Děti mohou pozorovat chování zvířat během jednotlivých ročních období, za různého počasí a v různou denní dobu. Rok v lese podněcuje zvídavost, rozvíjí postřeh, podporuje představivost i logické myšlení. Ale především je skvělou zábavou pro celou rodinu. Máte-li rádi „hledací“ knížky Rotraut Susanne Bernerové, je Rok v lese tím pravým čtením pro vás.

Chcete si přečíst knihu?Rok v lese ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emilia Dziubaková. Číst Rok v lese Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY