Vánoční hvězda a splněná přání

Vánoční hvězda a splněná přání - Zuzana Pospíšilová | I15cajalco.com

...ínkem. Vánoční hvězda a splněná. Chcete zažít krásný a poetický příběh o malé holčičce Idě, která bydlí v dětském domově? Hledáte pro své děti krásnou adventní pohádku? Vánoční hvězda a splněná přání se vám bude rozhodně líbit ... Vánoční album hvězd / Splněná přání / Gott, Bílá ... ... . Vánoční hvězda a splněná přání. Neohodnoceno Dostupnost: Skladem ... Dobře ví, že padající hvězda dokáže splnit přání, a tak si moc přeje maminku a tátu. Na opačném konci města bydlí pán a paní Andělovi, kteří marně touží po děťátku. I oni uvidí padat hvězdu a oba si přejí, aby se jejich rodina rozrostla. Všechny informace o produktu Vanocni Album Hvezd: Vánoční album hvězd - Splněná přán ... Vánoční hvězda a splněná přání - Zuzana Pospíšilová ... ... . Na opačném konci města bydlí pán a paní Andělovi, kteří marně touží po děťátku. I oni uvidí padat hvězdu a oba si přejí, aby se jejich rodina rozrostla. Všechny informace o produktu Vanocni Album Hvezd: Vánoční album hvězd - Splněná přání CD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vanocni Album Hvezd: Vánoční album hvězd - Splněná přání CD....

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
7,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Vánoční hvězda a splněná přání.pdf

POPIS

Malá Ida žije v dětském domově a moc touží po mamince a tatínkovi. Není tolik průbojná jako ostatní děti, a tak se na ni většinou nedostane pohlazení nebo pochování na klíně. Celé dny prostojí u okna a dívá se, jestli nepřichází nová maminka s tatínkem. Večer před Štědrým dnem za oknem uvidí padat hvězdu. Dobře ví, že padající hvězda dokáže splnit přání, a tak si moc přeje maminku a tátu. Na opačném konci města bydlí pán a paní Andělovi, kteří marně touží po děťátku. I oni uvidí padat hvězdu a oba si přejí, aby se jejich rodina rozrostla. A protože Vánoce jsou svátky splněných přání, nakonec se všem jejich tužby splní. Knížka je určena dětem mladšího školního věku.

Chcete si přečíst knihu?Vánoční hvězda a splněná přání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Vánoční hvězda a splněná přání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY