Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic

Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek | I15cajalco.com

...avica, Tympanum s.r.o.: Audible Audiobooks Vystudoval všeobecné lékařství na 1 ... Africká zima Audiobook | Tomáš Šebek | Audible.co.uk ... . lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Poté začal pracovat jako chirurg v Nemocnici Hořovice, v irském Dublinu a v současnosti v Nemocnici Na Františku v Praze. Na první misi s Lékaři bez hranic odjel v roce 2010 na zemětřesením zdevastované Haiti. Později se do této země vrátil. Recenze v médiích Zdeněk A. Eminger: Šebek, Tomáš: Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hrani ... HAUL | Nákupy na Megaknihy.cz a jak se tu řeší REKLAMACE! ... . Eminger: Šebek, Tomáš: Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic, iLiteratura, 18.10.2017. Záznamy českého chirurga z lékařské mise v Jižním Súdánu jsou víc než jen frontový deník. Mise Haiti - 5 měsíců s Lékaři bez hranic. 1,080 likes. Hádanka: Máte Haiťana s otevřenou zlomeninou holenní kosti, 4 ocelové hřebíky, karbonovou trubku... Africká zima: v Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic. V Praze: Paseka, 2017. ISBN 9788074328633. ŠEBEK, Tomáš. Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic. Praha: Mladá fronta, 2013. Zdravotnické noviny. ISBN 9788020432285. Externí odkazy. Obrázky, zvuky či videa k tématu Lékaři bez hranic ve Wikimedia Commons Knížky ve videu: 1. Nimbus 2019, N. Shusterman 2. Holčička, kterou tam nechali 2019, R. Veletzos 3. V mysli vraha 2019, M. Omer 4. Africká zima - V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic ... KNIHY: 1*Vyhoštění: Vladimir Vertlib (Kalich) https://www.databazeknih.cz/knihy/vyhosteni-180371 2*Levhart: Jo Nesbø (Kniha Zlín) https://www.databazeknih.cz... Africká zima. V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek . Tomáš Šebek přináší jedinečný pohled na místa, o ...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Šebek
DIMENZE
8,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic.pdf

POPIS

„Tak mám tu malárii, nebo nemám?“Toto je autentická zpověď z Jižního Súdánu, nejmladšího státu světa, jehož území už celá desetiletí sužují ozbrojené konflikty. Na začátku roku 2017, kdy zemi navíc zasáhla vlna kritického nedostatku potravin, se do míst, kde se až příliš daří infekčním a tropickým nemocem, vydal na misi Lékařů bez hranic chirurg Tomáš Šebek. Po zkušenostech s úrazovou chirurgií z kolébky vúdú na Haiti a válečnou medicínou v severním Afghánistánu se spolu s kolegy ocitl v prostředí, kde má tradiční léčitel a jeho alternativní přístup k pacientovi daleko větší respekt než lékař vzdělaný na Západě. Proti fixaci zlomenin papírem anebo poléváním vařící vodou může reputaci chirurgického týmu v očích místních pozvednout snad jen tím, že v absolutní pustině obklopující nemocnici v Agoku provede první operaci mozku dospívajícího Jihosúdánce. Zápisky Tomáše Šebka, doprovázené strhujícími fotografiemi, představují jedinečný pohled na místa, o nichž se z médií nedozvíte.

Chcete si přečíst knihu?Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Šebek. Číst Africká zima: V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY