Sám v muzeu a výpravy strojem času

Sám v muzeu a výpravy strojem času - Petra Braunová | I15cajalco.com

...ná cena 269,00 Kč ... Objednávejte knihu Sám v muzeu a výpravy strojem času v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Sám v muzeu a výpravy strojem času - Petra Braunová, 2017 ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hledáte Sám v muzeu od Petra Braunová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | ... Sám v muzeu a výpravy strojem času. Sám v muzeu a výpravy strojem času | Petra Braunová, Jan Bažant . Nový zábavný komiks o nejúžasnějších exp ... Sám v muzeu a výpravy strojem času - Petra Braunová ... ... . Sám v muzeu a výpravy strojem času | Petra Braunová, Jan Bažant . Nový zábavný komiks o nejúžasnějších exponátech českých muzeí! Když pan vrátný zavře muzeum a vydá se na obhlídku, začnou se dít věci! Ožívají tu pozoruhodné příběhy, které můžete sledovat v podobě komiksového dobrodružství prestižního ... Sám v muzeu. Kdo napsal knihu Sám v muzeu? Autorem je Hza Bažant, Petra Braunová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Anotace knihy " Sám v muzeu, autor Petra Braunová " Když pan vrátný zavře muzeum a vydá se na obhlídku, začnou se dít věci! Ožívají tu pozoruhodné příběhy, které můžete sledovat v podobě komiksového dobrodružství prestižního výtvarníka Hzy Bažanta....

INFORMACE

AUTOR
Petra Braunová
DIMENZE
7,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Sám v muzeu a výpravy strojem času.pdf

POPIS

Když pan vrátný zavře muzeum a vydá se na obhlídku, začnou se dít věci! Ožívají tu pozoruhodné příběhy, které můžete sledovat v podobě komiksového dobrodružství prestižního výtvarníka Hzy Bažanta. V jednotlivých kapitolách se dozvíte mnoho zajímavého třeba o legendárním letounu Spitfire, Věstonické Venuši, kousku Měsíce od samotného Neila Armstronga, babičce Boženy Němcové či amuletech indiánského kmene Chívaro. Originální a zábavná kniha podle úspěšného cyklu České televize!

Chcete si přečíst knihu?Sám v muzeu a výpravy strojem času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Braunová. Číst Sám v muzeu a výpravy strojem času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY