Slavnostní recepty naší babičky

Slavnostní recepty naší babičky - Klára Trnková | I15cajalco.com

...huťový zážitek jsme zde vybrali pouze ty nejlepší babičky!Načerpejte inspiraci pro přípravu, postup a zpracování v naší databázi s desetitisíci recepty včetně babičky ... Tajné narozeninové recepty naší babičky - Klára Trnková ... ... . Recept zelňačka naší babičky. Vyberte si recept na zelňačka naší babičky a připravte si chutný a výjimečný zelňačka naší babičky pokrm, lahůdku nebo nápoj. Pro váš skvělý chuťový zážitek jsme zde vybrali pouze ty nejlepší zelňačka naší babičky!Načerpejte inspiraci pro přípravu, postup a zpracování v naší databázi s desetitisíci recepty včetně ... Recept vdolečky naší babičky. Vyberte si recept na vdolečky naší babičky a připravte si chutný a výjimečný vdolečky naší babičky pokrm, lahůdku nebo nápoj. Pro v ... Ertepláky od naší babičky - recept, návod na uvaření ... ... ... Recept vdolečky naší babičky. Vyberte si recept na vdolečky naší babičky a připravte si chutný a výjimečný vdolečky naší babičky pokrm, lahůdku nebo nápoj. Pro váš skvělý chuťový zážitek jsme zde vybrali pouze ty nejlepší vdolečky naší babičky!Načerpejte inspiraci pro přípravu, postup a zpracování v naší databázi s desetitisíci recepty včetně ... Slavnostní rece...

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
8,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Slavnostní recepty naší babičky.pdf

POPIS

Již více než deset let vycházejí malé sešitky rodinných receptů nazvané Tajné recepty naší babičky. Původně měly být jen vánoční a velikonoční, ale pro nečekaný úspěch vycházejí další recepty vztahující se k nějaké příležitosti. Tato knížečka je souborem vybraným pro nejkrásnější svátky každého ročního období. Bylo dobrým obyčejem dávat si při svátečních příležitostech drobné dárky a posílat pozdravné pohlednice. Pohlednice všem poslat nelze, je tedy knížka doplněna mými kolážemi, které v naší uspěchané době snad potěší srdce opravdové hospodyňky. Nechť vám roste a vzkvétá váš pracovní i osobní život a vaše slavnostní chvíle se vydaří.

Chcete si přečíst knihu?Slavnostní recepty naší babičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Slavnostní recepty naší babičky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY