Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů

Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů - - | I15cajalco.com

...ů Naučte se fotografovat dobře - kompozice-- autor: Peterson Bryan Fotografie v praxi: KOMPOZICE-- autor: Freeman Michael Očima fotografa - Kompozice pro lepší digitální fotografie (2 ... Me to you pro nekoho jedinecneho | Sleviste.cz ... . vydání)-- autor: Freeman Michael Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů - Zoner Press - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží KOMPOZICE v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů autor: Kolektiv autorů doporučená cena: 498 Kč n ... KOMPOZICE v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti ... ... . Máme i další knihy všech žánrů a další zboží KOMPOZICE v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů autor: Kolektiv autorů doporučená cena: 498 Kč naše cena:443Kč KOMPOZICE v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů ... Ke knize "Kompozice v digitální fotografii" doporučujeme také: Kompozice digitální fotografie v praxi Němcová, Marie Cena: 212 Kč Digitální fotografie 3 Kelby, Scott KOMPOZICE v digitální fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů V publikaci KOMPOZICE v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů (seznam autorů najdete v doprovodných ukázkách) nehledejte (možná toužebně očekávaný) zázračný soubor pravidel a zásad, který by vaše fotografie rázem pozvedl na nejvyšší uměleckou úroveň. Kniha nese název Kompozice v digitální fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů. Jak lze z názvu vycítit, v knize najdete ještě dalších 24 pohledů a názorů. Jako pozvánku do knihkupectví jsem se rozhodl zveřejnit svou část a věřím, že vás to naláká a budete mít zájem si přečíst i názory ostatních ... Pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2017 proběhne v sobotu 21. října 2017 v Národním domě na Vinohradech. ... • Ojedinělé představení předních slovenských fotografů, ... fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotograf ... Řekli jsme si něco o pravidlech kompozice, probrali jsme několik příkladů a povídali si tom proč a kdy je používat. Zároveň jsme vám představili nově vydanou knihu Kompozice v digitální fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů a srdečně vás zveme na její křest, který se koná v rámci akce FotoExpo v Praze ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů.pdf

POPIS

Kompozice ve fotografii – pro někoho nedosažitelný fotografický svatý grál, pro jiného noční můra a pro dalšího něco, čím se moc nezabývá. Neexistuje snímek bez kompozice, ale jenom ve vzácných případech stmelí kompozice vše na snímku tak, že vznikne skvělá fotografie (nebo alespoň dobrá). Kompozici je možné umravňovat pomocí zlatého řezu, vodicími liniemi, kontrastem a mnoha dalšími pomůckami – ty ale samy o sobě tu úžasnou fotografii nezajistí. Dobře kompozičně řešit fotografii znamená mít představu a naplňovat ji, zkoušet, hledat, porovnávat – myslím, že se tomu říká tvořit. V publikaci Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů (seznam autorů najdete v doprovodných ukázkách) nehledejte (možná toužebně očekávaný) zázračný soubor pravidel a zásad, který by vaše fotografie rázem pozvedl na nejvyšší uměleckou úroveň. Kniha obsahuje přibližně dvě stovky fotografií dvaceti pěti současných fotografů, kteří vždy na několika stránkách a na vlastních snímcích vyjadřují svůj názor na kompozici a na to, jak oni sami ke komponování fotografie přistupují. Tento koncept není nový, použili jsme ho již několikrát, poprvé v publikaci Naučte se komponovat kreativně, která vyšla v roce 2005 a několik jejích vydání bylo velmi rychle rozebráno. Další knihou (stejně tak úspěšnou) byla publikace AKT – naučte se fotografovat kreativně; ta vyšla poprvé v roce 2007 a rovněž se dočkala několika dotisků. V nově připravené publikaci věnované kompozici jsou zastoupeni autoři mnoha žánrů, najdete zde krajinářskou fotografii, portrét, akt, dokument nebo sport, ale i zátiší nebo svatební fotografii či fotografování opuštěných míst. S autory můžete souhlasit i nesouhlasit, jejich fotografie vás mohou inspirovat, nebo také ne, ale pokud vás kniha přiměje zamyslet se nad vyslovenými názory a publikovanými snímky, splnila svůj účel. Kompozice se totiž rodí právě z přemýšlení a hledání.

Chcete si přečíst knihu?Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kompozice v [digitální] fotografii pohledem dvaceti pěti českých fotografů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY