Pomoz mi s úkoly - Násobení

Pomoz mi s úkoly - Násobení - - | I15cajalco.com

...yk: česky Počet stran: 12 Nakladatelství: Svojtka & Co ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Pomoz mi s úkoly - Násobení ... . Rok vydání: 2017 Kniha: Pomoz mi s úkoly Násobení (Svojtka&Co.). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pomoz mi s úkoly - Násobení Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025621653 ISBN: 978-80-256-2165-3 Originál: Times Tables Překlad: Kučera, Jaroslav Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, lepená, 12 stran, česky Rozměry: 20,5 × 22,8 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) ... Násobení dvěma až deseti? Toho už se ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Pomoz mi s úkoly - Násobení ... . vydání) ... Násobení dvěma až deseti? Toho už se bát nemusíš! Stačí trocha cviku a i z tebe muže být počtárská hvězda třídy. Připrav si stíratelný fix a jdeme na to! matematika, násobení, násobky, procvičování, úkoly na doma, stíratelný fix, opakování příkladů, násobení dvěma až deseti, počítání ... Pomoz mi s úkoly - Násobení ... Kupte knihu Pomoz mi s úkoly Násobení od na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Srovnání cen Pomoz mi s úkoly Násobení. Nejlevnější e-shop Antikvariát Diviš. Cena 30 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Pomoz mi s úkoly - Násobení. ISBN: 978-80-256-2165-3 EAN: 9788025621653. Více informací 219,00 Kč ... Cpress Zábavné učení s jednorožci: Se stíratelným fixem (8594050425026) Stíratelné naučné knihy v kufříku s kouzelným fixem, kterým je můžete vyplňovat znovu a znovu! Čtyři překrásně ilustrované stíratelné knížky pro každodenní zábavné učení a procvičování čtenářských, početních, motorických i ... Pomoz mi s úkoly - Násobení. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 19.3. u Vás doma (Typy ... Pomoz mi s úkoly Násobení. ... S pestrými ilustracemi a jednoduchými instrukcemi se pro tebe stane násobení opravdovou zábavou! Podobné tituly. Naši zákazníci také hledají tyto knížky. ... Že se s násobky dvakrát nekamarádíš? Žádný problém - chce to jen trochu procvičovat! Tato interaktivní knížka ti pomůže naučit se perfektně násobit dvěma až deseti. Napiš své výsledky stíratelným... 76 Kč Pomoz mi s úkoly ABC Začínáme s angličtinou Tato interaktivní knížka představuje skvělý vstup do výuky anglického jazyka. Díky stíratelnému fixu lze odpovědi napsat přímo na stránky a pak je smazat. Na vytahovacích záložkách, které jsou na každé stránce, si děti samy zkontrolují, zda mají odpovědi správně. Pomoz mi s úkoly Násobení. Tabulky násobků a stíratelný fix. Cena v prodejně: 219 K ... Připrav se, čekají tě zapeklité úkoly!Vydáš se na noční bojovku a budeš hledat správnou cestu do tábora. Provedeš Jeníčka a Mařenku hlubokým lesem a dovedeš je k perníkové chaloupce. Násobení dvěma až deseti? Toho už se bát nemusíš! Stačí trocha cviku a i z tebe ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomoz mi s úkoly - Násobení.pdf

POPIS

Že se s násobky dvakrát nekamarádíš? Žádný problém – chce to jen trochu procvičovat! Tato interaktivní knížka ti pomůže naučit se perfektně násobit dvěma až deseti. Napiš své výsledky stíratelným fixem do prázdných rámečků, vytáhni záložky na každé stránce a zkontroluj si správnost svých odpovědí. Poté můžeš výsledky setřít a zkusit to znovu. S pestrými ilustracemi a jednoduchými instrukcemi se pro tebe stane násobení opravdovou zábavou!

Chcete si přečíst knihu?Pomoz mi s úkoly - Násobení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pomoz mi s úkoly - Násobení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY