Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu

Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu - Samantha Vérantová | I15cajalco.com

...Podtitul: Láska, jídlo a faux pas - Když se Samantha vznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi ... Kniha: Láska, jídlo a faux pas - Jak vytvořit francouzskou ... ... . Jak vytvořit francouzskou rodinu - Láska, jídlo a faux pas-- autor: Vérantová Samantha Nie som barbar-- autor: Bódis Anton, Štubňová Barbara Jak jíst humra a další záhady správného stolování-- autor: Blomová Ashley Aargh! 14 Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu ... že i navzdory střetu dvou různých kultur a z toho plynoucím nedorozuměním se nakonec dá vytvořit šťastná rodina. ... že Samanthin příběh o snaze vytvořit novou rodinu se odehrává ve Francii (a je plný re ... Jak vytvořit francouzskou rodinu - Láska, jídlo a faux pas ... ... ... že i navzdory střetu dvou různých kultur a z toho plynoucím nedorozuměním se nakonec dá vytvořit šťastná rodina. ... že Samanthin příběh o snaze vytvořit novou rodinu se odehrává ve Francii (a je plný receptů), je ještě lahodnější!" ... Výraz vytvořit » zpět. další>> <

INFORMACE

AUTOR
Samantha Vérantová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu.pdf

POPIS

Vezměte jednoho francouzského vdovce, jeho dvě malé děti a přidejte městskou holku z Chicaga, to všechno dejte do malého městečka v jihozápadní Francii.Pořádně protřepejte... a voila: dostanete smíšenou francouzsko-americkou rodinu, ve které se všem drasticky změní život. Když se Samanthavznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi. Ale skoro od první chvíle si začala uvědomovat, že v jejím novém domově je spousta věcí – včetně zablešených koček, podrážděných puberťáků a jazykové bariéry –, se kterými nepočítala. A tak se ze všech sil snaží cítit se jako doma a říká si, kdy asi konečně začne její vysněná francouzská pohádka, a není si jistá, jestli to všechno zvládne. Ale když máte druhou šanci na nový život a lásku, přece to jen tak nevzdáte."

Chcete si přečíst knihu?Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samantha Vérantová. Číst Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY