Prohrát slunce před svítáním

Prohrát slunce před svítáním - Václav Křístek | I15cajalco.com

...a z Jelčan a jeho strastiplnou cestu na jih Čech do rožmberských služeb ... Prohrát slunce před svítáním - luxor.cz ... . Prohrát slunce před svítáním. Václav Křístek. Křístkův román Prohrát slunce před svítáním volně navazuje na jeho úspěšnou prvotinu Cesta na poledne, v níž autor vylíčil mládí Jakuba Krčína z Jelčan a jeho strastiplnou cestu na jih Čech do rožmberských služeb. Křístkův román Prohrát slunce před svítáním volně navazuje na jeho úspěšnou prvotinu Cesta na poledne, v níž autor vylíčil mládí Jakuba Krčína z Jelčan a jeho strastiplnou cestu na jih Čech do rožmberských služeb. V novém díle osudy slavného rybníkáře pokračují. Issuu is a digita ... Prohrát slunce před svítáním - Václav Křístek - Megaknihy.cz ... . V novém díle osudy slavného rybníkáře pokračují. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Křístek
DIMENZE
7,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Prohrát slunce před svítáním.pdf

POPIS

Křístkův román Prohrát slunce před svítáním volně navazuje na jeho úspěšnou prvotinu Cesta na poledne, v níž autor vylíčil mládí Jakuba Krčína z Jelčan a jeho strastiplnou cestu na jih Čech do rožmberských služeb. V novém díle osudy slavného rybníkáře pokračují. Z úředníka na zapadlém klášterním panství se Krčín propracovává mezi přední úředníky rožmberského dominia a začíná svou kariéru slavného stavitele rybníků. Osudy jednotlivých postav se proplétají a navzájem ovlivňují a před čtenářem se otevírá pestrobarevný obraz šedesátých let 16. století, kdy „staré časy skončily a nové ještě nezačaly“.

Chcete si přečíst knihu?Prohrát slunce před svítáním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Křístek. Číst Prohrát slunce před svítáním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY