Pastelkové pohádky

Pastelkové pohádky - Eva Bešťáková | I15cajalco.com

...ské pohádky pohádky pro děti české pohádky Bešťáková Eva: Pastelkové pohádky ... Pastelkové pohádky ... . Autor: Bešťáková Eva. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Svět je plný pestrých květin, stromů, věcí i hraček. Podívejte se, děti, jak jsou jejich barvy hezké! Pomůžete je vrátit tam, kde chybí, a hlavně smutnému drakovi, kterému je vzal déšť? Stačí vám k tomu ... Svět je plný pestrých květin, stromů, věcí i hraček. Podívejte se, děti, jak jsou jejich barvy hezké! Pomůžete je vrátit tam, kde chyb ... Kniha Pastelkové pohádky - Eva Bešťáková | knizniklub.cz ... . Podívejte se, děti, jak jsou jejich barvy hezké! Pomůžete je vrátit tam, kde chybí, a hlavně smut... Poskytovatelem obsahu je imprimis, s. r. o., Tychonova 43/5, 160 00 Praha 6, IČ: 25699288, DIČ: CZ25699288. Provozovatelem obchodu se sadami pracovních listů je e ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. 149 Kč Broučci: Broučkovy pohádky. Broučci: Broučkovy pohádky - audiokniha obsahuje další příhody oblíbených svatojánských broučků.Autor Jan Karafiát. Interpret Arnošt Goldflam. Broučci už leží v postýlce a bedlivě naslouchají tatínkovým pohádkám na dobrou noc. Během svých večerních výletů se tatínek nachomýtl k nejedné úsměvné a roztomile bláznivé ... Veselá dobrodružství bábrlinky a její ovečky Kudrlinky potěší všechny, kteří rádi poslouchají pohádky. Text knihy je vysázen velkými tiskacími písmeny, což je jeden z principů tzv. genetické metody, kdy se děti nejdříve učí číst a psát velká písmena, skládat je do slov a poznávat jejich významy. Písmenkové pohádky. Kdo napsal knihu Písmenkové pohádky? Autorem je Eva Bešťáková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Známé jsou rovněž její knihy pro děti, například Bára a Flíček (2004), Kačenka Madlenka (2005), Knížka pro Vojtíška (2007) Ježeček Dupálek (2011) nebo Písničkové pohádky (2014). Dětské stránky jsou jiné než desítky jiných serverů, jejichž hlavní téma jsou děti. Patří k těm internetovým stránkám, které se zabývají výchovou dětí a smysluplnou motivací jejich předškolního a školního vývoje....

INFORMACE

AUTOR
Eva Bešťáková
DIMENZE
7,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Pastelkové pohádky.pdf

POPIS

Svět je plný pestrých květin, stromů, věcí i hraček. Podívejte se, děti, jak jsou jejich barvy hezké! Pomůžete je vrátit tam, kde chybí, a hlavně smutnému drakovi, kterému je vzal déšť? Stačí vám k tomu deset pastelek a pohádka o každé z nich. Sešit pohádkových příběhů s omalovánkami potěší všechny děti – ty, které si rády čtou, i ty, které rády kreslí a vybarvují. Kniha je určena dětem od 6 let.

Chcete si přečíst knihu?Pastelkové pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Bešťáková. Číst Pastelkové pohádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY