Herkules na zámku

Herkules na zámku - Alžběta Dvořáková | I15cajalco.com

...our Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy ... Hercule Poirot - Wikipedie ... . V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Všechny informace o produktu Kniha Herkules na zámku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Herkules na zámku. Herkules na zámku od 188 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Mám ráda, když je knížka něčím zajímavá. Když má poutavý příběh, milé ilustrace, když má prostě šmrnc. A tohle vše splňuj ... Herkules na zámku - Škola Zvesela ... . Mám ráda, když je knížka něčím zajímavá. Když má poutavý příběh, milé ilustrace, když má prostě šmrnc. A tohle vše splňuje knížka nakladatelství Portál Herkules na zámku od Alžběty Dvořákové.. Hlavním hrdinou příběhu je kocour Herkules, který se se svými lidskými majiteli a kočičí kamarádkou Komtesou přistěhovali na zámek. Mám ráda, když je knížka něčím zajímavá. Když má poutavý příběh, milé ilustrace, když má prostě šmrnc. A tohle vše splňuje knížka nakladatelství Portál Herkules na zámku od Alžběty Dvořákové. Hlavním hrdinou příběhu je kocour Herkules, který se se... Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. ...

INFORMACE

AUTOR
Alžběta Dvořáková
DIMENZE
4,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Herkules na zámku.pdf

POPIS

Napínavý příběh se strašidelnými prvky je volným pokračování knížky Herkules a strašidla. Hlavními hrdiny jsou opět kocour Herkules a kočka Komtesa, kteří se tentokrát se svými majiteli Martou a Janem přestěhují na zámek, kde Marta restauruje staré obrazy. V zámku se však brzy začnou dít prapodivné věci. Vzácné knihy ohrožuje armáda drzých myší, ve studni se začne kazit voda, stará stolička mluví a dožaduje se odpovědí na své hádanky, dračí hodiny začnou samy od sebe jít a postavy na obrazech ožívají. Zdá se, že zámku hrozí nebezpečí, které mohou odvrátit pouze Herkules a Komtesa – a také potkanka jménem Jasmína. Knížka je určena především dětem mladšího školního věku. Alžběta Dvořáková je překladatelka, redaktorka a lektorka češtiny pro cizince. Je spoluautorkou knihy Cesta z mlčení a autorkou pohádek Nanukova dobrodružství a Herkules a strašidla.

Chcete si přečíst knihu?Herkules na zámku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alžběta Dvořáková. Číst Herkules na zámku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY