Dobrodružství Billa Madlafouska

Dobrodružství Billa Madlafouska - David Laňka | I15cajalco.com

...Má malou sestru, ale raději by byl zase ... Obsah: David Laňka: Dobrodružství Billa Madlafouska ... ... Dobrodružství Billa Madlafouska; Dobrodružství Billa Madlafouska. Nakladatelství: Čas. Podtitul: 2.vydání Autor: David Laňka. ... Není dne, aby nezažili nějaké dobrodružství. Ale ať už chytají zloděje, vyrážejí na koupaliště, účastní se halloweenského průvodu, jedou na školní výlet, zkoušejí si zapálit svou ... Audiokniha MP3 Dobrodružství Billa Madlafouska na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. ... Dobrodružství Billa Madlafouska od 186 Kč - Heureka.cz ... .alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Dobrodružství Billa Madlafouska od... Prázdniny Billa Madlafouska - audiokniha obsahuje deset příběhů z úspěšné knížky pro děti v neodolatelném podání Oldřicha Kaisera. Autor David Laňka. Režie Jaroslav Kodeš. Ahoj. Já teda nevím, jak vy, ale já mám z celý školy nejvíc nejradši prázdniny. Jmenuje se Pravdomil, ale říká si Bill. Je mu devět, ale strašně by si přál být dospělý. Byl zvyklý na velkoměsto, ale musel se kvůli špatnému vzduchu přestěhovat na maloměsto. Má malou sestru, ale raději by byl zase jedináčkem, protože to ho všichni obskakovali a on se nemusel starat o to malé, věčně plačící a počurané mimino....

INFORMACE

AUTOR
David Laňka
DIMENZE
6,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrodružství Billa Madlafouska.pdf

POPIS

Jmenuje se Pravdomil, ale říká si Bill. Je mu devět, ale strašně by si přál být dospělý. Byl zvyklý na velkoměsto, ale musel se kvůli špatnému vzduchu přestěhovat na maloměsto. Má malou sestru, ale raději by byl zase jedináčkem, protože to ho všichni obskakovali a on se nemusel starat o to malé, věčně plačící a počurané mimino. Jediné, co by neměnil, jsou jeho kamarádi: Bedna, který si ví se vším rady, Bůček, jenž spořádá všechno, co je k jídlu, a nikdy s ním není nouze o legraci, a konečně hlava party, srdnatá dívka Madla, na kterou si Bill tak trochu myslí. Není dne, aby nezažili nějaké dobrodružství. Ale ať už chytají zloděje, vyrážejí na koupaliště, účastní se helloweenského průvodu, jedou na školní výlet, zkoušejí si zapálit svou první cigaretu, pomáhají blízkým nebo vydělávají peníze na Bůčkův narozeninový dort, pokaždé si dokážou poradit, každý problém hravě překonat a z každé chyby si vzít ponaučení. Tak se také stane, že si Bill pod vlivem svých přátel uvědomí, že není důležité, kolik mu je let, že není důležité, kde žije, že není ostudou, když se stará o svou malou sestřičku, ale že nejdůležitější ze všeho je mít kolem sebe lidi, na které se můžete za všech okolností spolehnout. A na ty má Pravdomil (kde jen ti jeho rodiče na tohle jméno přišli?) opravdu nebývalé štěstí. Nová dětská kniha zavedeného spisovatele Davida Laňky oplývá humorem a schopností získat si čtenáře bez rozdílu věků. Příběhy hlavního hrdiny a jeho přátel jsou psány svěžím jazykem s často až "pábitelskými" pointami, které dokážou překvapit a přinést dětem poučení obratně nenásilnou formou. A i díky ilustracím Markéty Vydrové si jistě vzpomenete na francouzskou "Mikulášovu" sérii.

Chcete si přečíst knihu?Dobrodružství Billa Madlafouska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Laňka. Číst Dobrodružství Billa Madlafouska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY