Konvalinkové vdovy

Konvalinkové vdovy - Hana Heřmánková | I15cajalco.com

...ám dáte souhlas, můžeme náš web také přizpůsobit podle Vašeho chování při jeho prohlížení a s vaším souhlasem tyto informace také předat reklamním společnostem a sociálním sítím, aby Vám zobrazily cílenou reklamu, nebo za účelem e-mailového oslovení ... Konvalinkové vdovy (Hana Heřmánková) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . O Sasance - Dokument z pohádky autor: Černický Jiří dopor. cena: 268 Kč naše cena: 214Kč Konvalinkové vdovy Kouzlo Lucilly Cynsterové Krakonoš a pohádky z hor Královna Žofie a Václav IV. - ... Lapuťák a kapitán Adorabl Láska nikdy nerezaví Léto s frajerem Léto u jezera Maestra 2: Domina Má mě rád, nemá mě rád Medovníček a Barvínek - pohádk... Moře nálezů a ztrát 1 - Náhodn... Na velikosti záleží Noc ... Heřmánková Hana: Konvalinkové ... Kniha Konvalinkové vdovy - Hana Heřmánková | knizniklub.cz ... . - ... Lapuťák a kapitán Adorabl Láska nikdy nerezaví Léto s frajerem Léto u jezera Maestra 2: Domina Má mě rád, nemá mě rád Medovníček a Barvínek - pohádk... Moře nálezů a ztrát 1 - Náhodn... Na velikosti záleží Noc ... Heřmánková Hana: Konvalinkové vdovy. Co všechno dokáže, a k čemu se odhodlá žena toužící po blahobytném životě a náruživém milenci? Autorka této rozmarné knížky objeví na turistické lodi ... Vdovy - DVD - neuveden . Držitel Ceny Akademie® Steve Mc Queen*, režisér fi lmu 12 let v řetězech, a Gillian Flynnová, scenáristka snímku Zmizelá, uvádí strhující thriller s hvězdným hereckým obsazením. skladem. 349 Kč 314 Kč. 1962: V New Yorku jsou možná zlatá šedesátá léta, ale v Denveru - jako v mnoha jiných městech - je......

INFORMACE

AUTOR
Hana Heřmánková
DIMENZE
12,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Konvalinkové vdovy.pdf

POPIS

Co všechno dokáže, a k čemu se odhodlá žena toužící po blahobytném životě a náruživém a zdravém milenci? Autorka této rozmarné knížky objeví na turistické lodi brázdící Karibik, na níž tráví s manželem dovolenou, čtyři veselé dámy v letech, které, stejně jako ona pocházejí z České republiky ale žijí v Německu. Jedna z nich jí vypráví po nocích spletité příběhy všech čtyř kamarádek. Vyjevuje se, že jde o ženy velmi pragmatické a někdy až cynické, jedna z nich se dokonce manžela zbavila vraždou, druhá se o vraždu manžela pokusila bez úspěchu. Všechny čtyři jsou velmi dobře zajištěné, veselé, libují si, jak se jej ich život pěkně vyvíjel. Jejich příběh kormidloval mnohdy hltavý sexuální apetit. Hana Heřmánková, která v předchozích titulech Naše povedená mamička a Drobotiny líčila hořké i veselé situace z vlastní rodiny, se nechala tentokrát inspirovat životy krajanek. Vyprávění o těchto drsných dorostenkách, střídá líčením zážitků z luxusní exotické dovolené.

Chcete si přečíst knihu?Konvalinkové vdovy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Heřmánková. Číst Konvalinkové vdovy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY