Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?

Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? - Irena Šáchová | I15cajalco.com

... logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají ... Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá ... ... . Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? Autor: Šáchová, Irena Nakladatel: Fragment EAN: 9788025333044 ISBN: 978-80-253-3304-4 Ilustrace: Obůrková, Eva Podnázev: Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? - Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?. Logopedická cvičení na doma i do školky, která budou bavit děti i dospělé! Vážení ... Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá ... ... . Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?. Logopedická cvičení na doma i do školky, která budou bavit děti i dospělé! Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry a doručování na Pickup pobočky. Pohádková logopedie 8 7 5 2 1 3 4 6 Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? Byla jednou jedna louka a uprostřed louky stála stará dřevěná bouda, budka. Běžela kolem malá myška - myška Hrabalka. Postavila se před ni, zaťukala na dvířka, ťuk, ťuk, ťuk, a povídá: „Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?" Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s...

INFORMACE

AUTOR
Irena Šáchová
DIMENZE
12,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?.pdf

POPIS

Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout a zahrát si s nimi divadlo. Práce s pohádkou a pracovními listy podporuje koncentraci pozornosti. Pomáhá rozvíjet řečové dovednosti, slovní zásobu, jazykový cit, časoprostorovou orientaci, zrakové a sluchové vnímání.

Chcete si přečíst knihu?Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Šáchová. Číst Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY