Akta Snowden: Úplný příběh nejhledanějšího muže světa

Akta Snowden: Úplný příběh nejhledanějšího muže světa - Luke Harding | I15cajalco.com

...s. Miloš Zeman: příběh talentovaného pragmatika : intelektuál válčí s intelektuály ... Akta snowden luke harding e kniha | HLEDEJCENY.cz ... . Brno : Barrister & Principal Publishing, 2017. 311 stran . ISBN 978-80-7485-139-1. V letech 2007 až 2011 byl šéfem kanceláře Guardianu v Moskvě. V únoru 2011 byl ze země vypovězen, což byl první případ tohoto druhu od konce studené války. Je autorem pěti knih z oblasti literatury faktu, mj. napsal Akta Snowden. Úplný příběh nejhledanějšího muže světa (2014, česky 2017) ... Akta snowden luke harding e kniha | HLEDEJCENY.cz ... . napsal Akta Snowden. Úplný příběh nejhledanějšího muže světa (2014, česky 2017), Mafia State. Luke Harding; Akta Snowden - Úplný příběh nejhledanějšího muže světa (2017) Josef Foschepoth; Überwachtes Deutschland: Post- und Telefonüberwachung in der alten Bundesrepublik" (Monitorované Německo: Poštovní a telefonní sledování ve staré Spolkové republice, 2017). Kniha poprvé popisuje a analyzuje historii ... Akta Snowden: Úplný příběh nejhledanějšího muže světa Matcha: Kniha o čaji Revoluce v léčení rakoviny: Léčba onkologických onemocnění blokádou metabolismu nádorů...

INFORMACE

AUTOR
Luke Harding
DIMENZE
12,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Akta Snowden: Úplný příběh nejhledanějšího muže světa.pdf

POPIS

Hrdina dnešní doby? Nebo naopak vlastizrádce, který má být souzen? Názory se různí. Kdo je však ve skutečnosti Edward Snowden? Jaká je jeho motivace, jak se odvíjel celý příběh vynesení přísně tajných informací, které otřásly nejen občanskou veřejností, ale i politickou scénou? Odpovědi na tyto, ale i další otázky naleznete v knize renomovaného novináře Luka Hardinga, jenž stvořil fakty nabitou publikaci, která se čte jako napínavý špionážní román.

Chcete si přečíst knihu?Akta Snowden: Úplný příběh nejhledanějšího muže světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Harding. Číst Akta Snowden: Úplný příběh nejhledanějšího muže světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY