Zázračné bylinky naší babičky

Zázračné bylinky naší babičky - Klára Trnková | I15cajalco.com

...oužívaly se pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zelenina ... Knihy - Naší babičky ... . Zázračné bylinky naší babičky . Obyčejné bylinky sbíraly naše babičky v přírodě i pěstovaly na svých zahrádkách. Používaly se pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zelenina. Zázračné bylinky naší babičky. 80 stran, 12 x 23 cm, vázaná Obyčejné bylinky sbíraly naše babičky v přírodě i pěstovaly na svých zahr ... Zázračné bylinky naší babičky - iKarmel.cz ... . 80 stran, 12 x 23 cm, vázaná Obyčejné bylinky sbíraly naše babičky v přírodě i pěstovaly na svých zahrádkách. Používaly se pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zelenina. Všechny informace o produktu Kniha Zázračné bylinky baší babičky - Klára Trnková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zázračné bylinky baší babičky - Klára Trnková. Máte problém s prihlásením do svojho konta? Potrebujete poradiť pri registrácii? Zavolajte nám na číslo 033/6499325. Kontaktná osoba Róbert Tichý. [email protected] Zázračné bylinky naší babičky. Kdo napsal knihu Zázračné bylinky naší babičky? Autorem je Klára Trnková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Obyčejné bylinky sbíraly naše babičky v přírodě i ...

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
9,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné bylinky naší babičky.pdf

POPIS

Obyčejné bylinky sbíraly naše babičky v přírodě i pěstovaly na svých zahrádkách. Používaly se pak k léčení, ke kosmetickým účelům, ale i v kuchyni jako koření a někdy také jako zelenina. Knížka představí ty nejznámější a nejoblíbenější se všemi možnými recepty. Pěstování bylinek, doma na parapetu nebo na balkóně či na zahradě slaví svojí renesanci. Nejzdravější jsou plody a zelenina, které vyrostou a dozrají v blízkém okolí v přirozených podmínkách a neputují tedy nezralé přes polovinu světa. Stejné je to i s bylinkami. Kromě tradičních babiččiných receptů tu najdeme i vtipné koláže Kláry Trnkové.

Chcete si přečíst knihu?Zázračné bylinky naší babičky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Zázračné bylinky naší babičky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY