Prezidentův kocour

Prezidentův kocour - Guram Odišaria | I15cajalco.com

...uram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno ... Ruský autor kocour — эксперт авто ... . Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. Počet stran: 184, Cena: 169 Kč, Rok vydání: 2017, Nakladatelství: Jonathan Livingston, - V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, ... Prezidentův kocour. Guram Odišaria. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeh ... Presidentův kocour | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... ... Prezidentův kocour. Guram Odišaria. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. Druhá kniha Gurama Odišarii je logickým pokračováním románu Prezidentův kocour. Odhaluje veškeré děsivé reálie šílené a dnes již téměř zapomenuté války, která se v Abcházii před více než pětadvaceti lety odehrála. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. 89 Kč Prezidentův kocour - Odišaria Guram. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno.Hlavní postavou románu je Michail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramat...

INFORMACE

AUTOR
Guram Odišaria
DIMENZE
3,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Prezidentův kocour.pdf

POPIS

V románu Prezidentův kocour vzpomíná Guram Odišaria, abcházský básník, dramatik a novinář, na exotické přímořské město Suchumi a jeho ještě exotičtější obyvatele, na moře, které pění jako šampaňské víno. Hlavní postavou románu jeMichail Temurovič Bgažba, stranický funkcionář, původním povoláním genetik. Ten se stal již během svého života legendou. Byl to nefunkcinářsky otevřený člověk, obdivuhodná osobnost. Nesmírně miloval život,lidi a svět kolem sebe a lidé mu to s úctou opláceli.Tento člověk se náhle ocitl uprostřed válečného běsnění. Nepřežil. Jeho pohřbu se zúčastnila mimo jiné jeho přítelkyně Zinaida Nikolajevna a v rukou nesla zrzavého kocoura, vnuka prezidentova kocoura, kterého Michail Temurovič našel někde v křoví a dal jí ho s tím, že je léčivý a že mu ho osobně daroval americký prezident.

Chcete si přečíst knihu?Prezidentův kocour ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guram Odišaria. Číst Prezidentův kocour Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY