Lvice: Ženy ve zvláštních službách

Lvice: Ženy ve zvláštních službách - Milan Kovář | I15cajalco.com

...LVICE - ŽENY VE ZVLÁŠTNÍCH SLUŽBÁCH: Calamity Jane, Mata Hari, Josephine Baker, Marie Ljalková-Lastovecká, Ljudmila Michajlovna Pavličenko… To jsou nejznámě (+420) 518 353 280 Můj účet Hledáte Lvice od Milan Kovář? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Lvice - Ženy ve zvláštních službách | Odborná literatura a ... ... . 33 prodejen po celé ČR ... Ženy navíc často hrají významnou roli v teroristických skupinách a některé se prosadily i v drsném světě organizovaného zločinu. ... Celebrity ve zvláštních službách. Milan Kovář ... V knize Milana Kováře Lvice: Ženy ve zvláštních službách se zase připomíná agentka s krycím jménem Venuše - barová zpěvačka a příležitostná prostitutka. Byla údajně velice atraktivní, což využila k tomu, aby ... Lvice: Ženy ve zvláštních službách - Milan Kovář ... ... . ... Celebrity ve zvláštních službách. Milan Kovář ... V knize Milana Kováře Lvice: Ženy ve zvláštních službách se zase připomíná agentka s krycím jménem Venuše - barová zpěvačka a příležitostná prostitutka. Byla údajně velice atraktivní, což využila k tomu, aby pro spolupráci s StB získala egyptského obchodního radu. Kovář Milan: Lvice - Ženy ve zvláštních službách. Autor: Kovář Milan. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Napínavé příběhy moderních Amazonek Calamity Jane, Mata Hari, Josephine Baker, Marie Ljalková-Lastovecká, Ljudmila Michajlovna Pavličenko… Lvice - Ženy ve zvláštních službách - Kovář Milan Calamity Jane, Mata Hari, Josephine Baker, Marie Ljalková-Lastovecká, Ljudmila Michajlovna Pavličenko… To jsou nejznámější příklady žen, jejichž život byl spojen se zpravodajskými službami nebo zvláštními jednotkami. K této knize máte poštovné zdarma Lvice - Ženy ve zvláštních službách. ... Kayo napsal/a o Celebrity ve zvláštních službách. Maximální spokojenost této knize která mě převelice pobavila.Palec nahoru,výborně čtivá a skvělá kniha kterou musím opravdu jen snad maximálně pochvalit . A proto musím jen a jen všem tuto ... Celebrity ve zvláštních službách 2009; Lvice: Ženy ve zvláštních službách 2017; Zvláštní jednotky z celého světa 2014; Protiteroristické operace na záchranu rukojmích 2009; Ochrana před povodněmi 2004; Karel IV. - Roztržka rodičů 2016; Tajné tváře celebrit 2013; Diverzanti a agenti v akci 2015; Žánry autora Lvice - Ženy ve zvláštních službách Mladá Fronta 10,35 ... Množ.: Kúpiť e-predplatné. Detail. Celebrity ve zvláštních službách Naše Vojsko 10,25 ......

INFORMACE

AUTOR
Milan Kovář
DIMENZE
9,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Lvice: Ženy ve zvláštních službách.pdf

POPIS

Calamity Jane, Mata Hari, Josephine Baker, Marie Ljalková-Lastovecká, Ljudmila Michajlovna Pavličenko… To jsou nejznámější příklady žen, jejichž život byl spojen se zpravodajskými službami nebo zvláštními jednotkami. Ve skutečnosti takových bojovných „lvic“ bylo a je mnohem více. Jejich stále výraznější zapojení do nejrůznějších specifických formací ozbrojených složek se s ohledem na současnou bezpečnostní situaci dokonce stává celosvětových trendem. Ženy navíc často hrají významnou roli v teroristických skupinách a některé se prosadily i v drsném světě organizovaného zločinu. Osudy a činy slavných i zcela neznámých moderních Amazonek z obou stran zákona poutavě přibližuje uznávaný český odborník na dějiny speciálních jednotek.

Chcete si přečíst knihu?Lvice: Ženy ve zvláštních službách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kovář. Číst Lvice: Ženy ve zvláštních službách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY