Mandaly andělské energie

Mandaly andělské energie - Libuše Švecová | I15cajalco.com

... energie Esoterika Kniha Mandaly andělské energie: Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci ... Mandala Andělská léčivá energie - ShantiOM.cz ... . Kniha: Mandaly andělské energie (Libuše Švecová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Mandaly andělské energie z kategorie akce, kultura a zábava, knihy, media, hobby, sport a další, tištěné knihy, naučné a odborné, filosofie a ... Ke knize "Mandaly andělské energie" doporučujeme také: Mandaly lásky Hrochová, Lucie Cena: 134 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Mandaly andělské energie Autor Libuše ... Mandaly andělské energie | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Mandaly andělské energie Autor Libuše Švecová. Mandala pochází ze starobylého indického jazyka sanskrtu a znamená v překladu kolo - kruh či oblouk. Mandala začíná i končí v jednom středu a z tohoto centra vycházejí všechny tvary, které můžeme v mandalách pozorovat. Mandaly andělské energie. Libuše Švecová. Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středově...

INFORMACE

AUTOR
Libuše Švecová
DIMENZE
10,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Mandaly andělské energie.pdf

POPIS

Mandaly jsou velmi starou pomůckou při meditaci. Jejich původ sahá do indické a tibetské tradice. V křesťanském okruhu je mohou tvořit kruhové obrazy, které se nacházejí na rozetových oknech středověkých kostelů. Slovo „mandala“ pochází ze staroindického jazyka a znamená „kruh“. Kruh je neměnnou formou mandaly. Uvnitř kruhu nacházejí svůj řád struktury, které mají střed, centrum a rozvíjejí se buď směrem od něho, nebo k němu. Mandaly nemusíme hledat pouze na obrazech a uměleckých předmětech, ale můžeme je objevit též v přírodě, např. v květu, pavučině, letokruzích stromů, nebo v tvarech, které vytvářejí dešťové kapky, padající na vodní plochu.

Chcete si přečíst knihu?Mandaly andělské energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Švecová. Číst Mandaly andělské energie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY