Nový pohled na moderní astrologii: Klíčové otázky v astrologii

Nový pohled na moderní astrologii: Klíčové otázky v astrologii - Stephen Arroyo, | I15cajalco.com

...me! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... pohled | Srovnanicen.cz ... . Klíčové otázky v astrologii Mytologie, vztahy, synastrie a syntéza horoskopu . Více informací od 159 Kč . Koupit nejlevněji. Nový pohled na moderní astrologii . V revidovaném vydání jedné z nejlépe přijatých astrologických knih minulých let předkládají některá ze svých pozorování dva oblíbení astropsychologové ... Koupit Koupit eknihu. Klíčové otázky v astrologii: M ... Nový pohled na moderní astrologii - Stephen Arroyo ... ... ... Koupit Koupit eknihu. Klíčové otázky v astrologii: Mytologie, vztahy, synastrie a syntéza horoskopu. V revidovaném vydání jedné z nejlépe přijatých astrologických knih minulých let předkládají některá ze svých pozorování dva oblíbení astropsychologové, Stephen Arroyo a Liz Greene. Kupte knihu Nový pohled na moderní astrologii (Stephen Arroyo, Liz Green) s 24 % slevou za 173 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. > KNIHY FONTÁNA > Astrologie - Numerologie - Karma - Minulé životy > Nov...

INFORMACE

AUTOR
Stephen Arroyo,
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový pohled na moderní astrologii: Klíčové otázky v astrologii.pdf

POPIS

V revidovaném vydání jedné z nejlépe přijatých astrologických knih minulých let předkládají některá ze svých pozorování dva oblíbení astropsychologové, Stephen Arroyo a Liz Greene. Svým dynamickým způsobem se autoři probírají širokou paletou fascinujících témat. Mnoha příklady podepřené, věcné, konstruktivní informace o syntéze horoskopu, synastrii a interpersonálních vztazích se střídají s tématy světla a stínu v lidské psychice či s mytologickými postavami a archetypy, které se objevují v podvědomí člověka – a tudíž v jeho horoskopu. Autoři hovoří o cyklech a symbolice Jupitera a Saturna a odkrývají roušku vědomého a nevědomého – vnějších planet, které mají své místo nejen v hlubokém nitru člověka, ale i lidských dějinách.

Chcete si přečíst knihu?Nový pohled na moderní astrologii: Klíčové otázky v astrologii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Arroyo,. Číst Nový pohled na moderní astrologii: Klíčové otázky v astrologii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY