Reflexologie - Indická reflexní masáž

Reflexologie - Indická reflexní masáž - Gabriella Cella All-Chamali | I15cajalco.com

...Indie. Pomocí této metody je možné účinně léčit některé nemoci a také preventivně působit proti jejich propuknutí ... REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL - Magnolie masáže Plzeň ... . Reflexologie - indická reflexní masáž (0 x) Plantární reflexologie, prastará součást mnoha kultur, je v oblasti Indie, na níž se v této knize autor odvolává. Je stará nejméně 5000 let. Kód LT8092 Hmotnost 0,5 Kg Dostupnost. Skladem . Ušetříte 0,00 Kč Naše cena ... © 2013 by Relaxační masáže - Pavlína Tomanová, Komenského 307, Častolovice, 517 50 . Tel: 732 322 703 All rights re ... Reflexologie - reflexní terapie plosky nohy - Relax bez vrásek ... ... © 2013 by Relaxační masáže - Pavlína Tomanová, Komenského 307, Častolovice, 517 50 . Tel: 732 322 703 All rights reserved. Reflexologie - Indická reflexní masáž Autor: All-Chamali, Gabriella Cella Nakladatel: Fontána EAN: 9788073364892 ISBN: 978-80-7336-489-2 Překlad: Štefánková, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Masérský kurz - Reflexologie nohy. Reflexologie nohy (zkr. RXN) je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy.. Naše chodidla představují dokonalou mapu těla, s jejíž pomocí můžeme prostřednictvím aktivních bodů a plošek ovlivňovat funkční orgánové poruchy. Reflexní terapie (reflexologie) je více než tisíc let stará asijská masáž, která se považuje za jednu z nejúčinnějších metod alternativní medicíny a samoléčby. Je založená na holistických principech a na předpokladu, že na koncích těla (chodidlech a rukou) se nacházejí nervová zakončení, která mají vztah k ... Ajurvédská masáž - tradiční indická masáž. 20.6.-21.6.2020, Cena: 2 690 Kč ... Reflexní terapie využívá tlak a masáž reflexních zón a ploch převážně na chodidlech nohou, ... Porozumějte reflexní terapii. Účinek reflexologie bývá okamžit ... časť knihy sa venuje energetickým kanálom na chodidle, 2. časť prí...

INFORMACE

AUTOR
Gabriella Cella All-Chamali
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Reflexologie - Indická reflexní masáž.pdf

POPIS

Plantární reflexologie, Prastará součást mnoha kultur, je v oblasti Indie, na níž se v této knize odvolávám stará nejméně 5000 let. Všichni ostatně známe symbolický význam mytí novou, které představuje pokoru. V celém Orientu je rovněž tak ve znamení respektu a pokory zvykem vyzout si boty a projít vchodem chrámu bosí; stejným způsobem se pak chováme i před prahem domu, neboť je považováno za nevhodné překročit jej v botách, které šlapaly venku po všemožných nečistotách. Později jsem měla to štěstí osobně poznat a praktikovat Ájurvédu, převážně jako součást různých masážních technik.

Chcete si přečíst knihu?Reflexologie - Indická reflexní masáž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriella Cella All-Chamali. Číst Reflexologie - Indická reflexní masáž Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY