Jak odstranit potíže s trávením: Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků

Jak odstranit potíže s trávením: Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků - Rüdiger Dahlke | I15cajalco.com

...odstranit potíže s trávením (Dahlke Rüdiger (12 ... Jak odstranit potíže s trávením / Najlacnejšie knihy ... .69 €) na alterego.sk Jak odstranit potíže s trávením Dahlke, Rüdiger; HöBl, Robert (8.45 €) na www.megaknihy.sk Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků (Rüdiger Dahlke) (9.78 €) na ahakniha.sk Nevolnost potize s travenim travici soustava. ... Vydavatelství Yinachi přichází s další knihou pro děti a rodiče. Příběh o putování potravy v našem těle sezn ... Jak odstranit potíže s trávením od 186 Kč - Heureka.cz ... . Příběh o putování potravy v našem těle seznámí malé i velké čtenáře formou dobrodružného příběhu se zapeklitostmi lidského trávení. (mall.cz) Význam a výklad žaludečních a střevních symptomů ... Kterýkoliv titul si můžete objednat i s vyzvednu­tím na Vaší prodejn ... Recenze produktu Jak odstranit potíže s trávením. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků. ... 16,49 € 15,67 € Uzdravme se - Jak obnovit zdraví pomocí správné výživy. Jak odstránit potíže s trávením: význam a výklad žaludečních a střevních symptomů by Rüdiger Dahlke, Robert Hössl Unknown, 221 Pages, Published 2006: ISBN-10: 80-7336-271-6 / 8073362716 ISBN-13: 978-80-7336-271-3 / 9788073362713 Recenze knihy : Jak odstranit potíže s trávením: význam a výklad žaludečních a střevních symptomů Co najdete v knize? Cílem této publikace je přiblížit obsáhleji téma trávení. Jak odstranit potíže s trávením: Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků (978-80-7336-271-3) Kniha - autor Rüdiger Dahlke; Robert Hössl, 0 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Znáte to: když vám „něco nevoní", zvedá se vám žaludek. Milan Kundera - Co zmůže literatura - Bohumil Fořt: Krátky popis: Kvalitný a lacný produkt Milan Kundera - Co zmůže literatura - Bohumil Fořt od výrobca HOST - vydavatelství, s.r.o. u nás nájdete v akcii za 12.08 € : Obvyklá cena: 12,08 € Lehkost bytí jako cesta - Jak se odpoutat, posílit pradávnou důvěru a žít v tomto okamžiku. Dahlke Ruediger. ... Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků. Dahlke Ruediger. Jak odstranit potíže s trávením (Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků) Rüdiger Dahlke • Fontána Posielame do šiestich dní...

INFORMACE

AUTOR
Rüdiger Dahlke
DIMENZE
6,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak odstranit potíže s trávením: Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků.pdf

POPIS

Znáte to: když vám „něco nevoní“, zvedá se vám žaludek. Když máte„bobky“, pohrává si s vámi strach – a dost možná jste už v nějaké dramatické situaci měli „plné kalhoty“… Lidová rčení vypovídají o významu našeho žaludečně-trávicího traktu a jeho dopadu na naši psychiku víc, než si normálně myslíme. Můžeme se učit z tělesných příznaků? Ano, pokud víme, jak rozluštit jejich poselství. Lékařská věda si až velmi často neví s chorobami žaludku, střev a tračníku rady a povetšině se omezuje na odstraňování symptomů. Autoři této publikace proto ustoupili od tradičního chemicko-funkcionalistického výkladu a zaměřili se na onu zvláštní provázanost mezi našimi útrobami a duševním světem, již si mnohem intenzivněji uvědomovali naši předkové.

Chcete si přečíst knihu?Jak odstranit potíže s trávením: Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rüdiger Dahlke. Číst Jak odstranit potíže s trávením: Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY