Ukradený prsten

Ukradený prsten - Ivana Peroutková | I15cajalco.com

...y několik milionů korun. Klenotnictví nabízí za informace vedoucí k dopadení pachatele odměnu přes půl milionu korun ... Ukradený prsten | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude Frantík zahálet. Stal se totiž nechtěným svědkem přepadení Jak najít ztracený prsten. Jelikož jsem se v poslední době setkala s touto stránkou a ani já sama jsem o tom nevěděla, rozhodla jsem se, že nat ... Dračí Prsten part 1 - YouTube ... . Jelikož jsem se v poslední době setkala s touto stránkou a ani já sama jsem o tom nevěděla, rozhodla jsem se, že natočím krátké shrnutí jak to funguje - Dnes se podívám na aplikace, díky kterým snadno najdete svůj ztracený telefon - Funkce jako dálkové uzamčení či vymazání se mohou hodit zejména při případné krádeži zařízení ... Kniha Ukradený prsten. Přidat komentář. š.m.i.k. 1 13.11.2019. Už "Cukřenka" u nás měla úspěch a ani "Prsten" nezklamal, pro děti to správné dobrodrůžo. broskev28. 2 29.01.2019. Vikyš píše, že cukřenka byla lepší - každý čtenář může mít svůj názor. ... > Děti a mládež > Dobrodružné > 9 až 12 let > Ukradený prsten. Ukradený prsten Ivana Peroutková . Skladem 5+ ks 217 Kč ... 0 hodnocení Ukradený prsten 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude ... Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude Frantík zahálet. Stal se totiž nechtěným svědkem přepadení starožitnictví, a to nemůže nechat jen tak! Po horké stopě se nepustí sám, má dva osvědčené ... Turista spolkl ukradený prsten za 900 tisíc Kč ... Následně zloděj prsten spolkl, aby nebyl dopaden. Na místo dorazili policisté a vzali pachatele do nemocnice. Tam lékaři rentgenem v žaludku Campbella objevili diamant 2,5 karátu. Později majitel zlatnictví oznámil, že stále čeká vrácení prstenu. ... Ukradený prsten. Napsala Ivana Peroutková, ilustrovala Nanako I...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Peroutková
DIMENZE
7,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradený prsten.pdf

POPIS

Frantík Lebeda je na svůj věk menší a drobnější, ale hlavu má plnou snů a nápadů. Však už o prázdninách vyřešil případ ztracené vzácné cukřenky tety Emilky. A zdá se, že ani na podzim nebude Frantík zahálet. Stal se totiž nechtěným svědkem přepadení starožitnictví, a to nemůže nechat jen tak! Po horké stopě se nepustí sám, má dva osvědčené pomocníky Matěje a Zdíšu. A jednoho nového – vlčáčka Kazana. Kamarádi, tak vzhůru do pátrání!

Chcete si přečíst knihu?Ukradený prsten ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Peroutková. Číst Ukradený prsten Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY