Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti

Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti - Chia Mantak | I15cajalco.com

...ě (Mantak Chia) s 21 % slevou za 264 Kč v ověřeném obchodě ... Nej kung kostni drene | Sleviste.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti CHIA Mantak Info: Fontána, 2013 (1.) - brož., 272 str. Z angl. přel. M. Šubrt EAN: 9788073367152 ISBN: 978-80-7336-715-2 Většina z nás je přesvědčena, že každodenní cvičení pomáhá oddalovat stárnutí. A přece jsme velmi často svědky toho, že lidé, jejichž t ... Nej - kung kostní dřeně ... . A přece jsme velmi často svědky toho, že lidé, jejichž těla jsou na pohled ve skvělé fyzické kondici, se dožívají stejného věku jako ti, kteří se o sport vůbec nezajímají. Je to tím, že ... Kniha Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nej - kung... Vážení zákazníci, prosíme vás o trpělivost, na včasném doručení objednávek ze všech sil pracujeme.. Nej-kung kostní dřeně Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti Autor: Chia Mantak Preklad: Šubrt Michal Jazyk: česk ý Vydavateľ: FONTÁNA Kategória: Cvičenie (tel., mentálne), Rozvoj tela a ducha, Zdravie ISBN: 978-80-7336-715-2 EAN: 9788073367152 ... Kategorie knih | Nej-kung kostní dřeně taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti Nej-kung kostní dřeně taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti Mantak Chia Rok vydání: 2013 Vydavatelství: Fontána ISBN: 978-80-7336-715-2 Stran: 308 ... Fontána Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti (978-80-7336-715-2) Kniha - autor Mantak Chia, 270 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Většina z nás je přesvědčena, že každodenní cvičení pomáhá oddalovat ... Nej-kung kostní dřeně. Kdo napsal knihu Nej-kung kostní dřeně? Autorem je Mantak Chia. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. O čem je kniha Nej-kung kostní dřeně? Většina z nás je přesvědčena, že každodenní ... Kupte knihu Nej-kung kostní dřeně od Mantak Chia na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Nej - kung kostní dřeně Mantak Chia Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti Cena v prodejně: 338 K č Cena při objednávce v e-shopu:-34 Kč 304 Kč Přidat do ko...

INFORMACE

AUTOR
Chia Mantak
DIMENZE
4,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti.pdf

POPIS

Většina z nás je přesvědčena, že každodenní cvičení pomáhá oddalovat stárnutí. A přece jsme velmi často svědky toho, že lidé, jejichž těla jsou na pohled ve skvělé fyzické kondici, se dožívají stejného věku jako ti, kteří se o sport vůbec nezajímají. Je to tím, že skutečným ukazatelem zdraví jsou fungující orgány a žlázy, jejichž výživu a regeneraci zaštiťuje především kostní dřeň a jí produkované krvinky. Západní formy tělesné kultury, zaměřené výlučně na svaly a zcela opomíjející zdraví vnitřních orgánů, kostí a krve, ve své podstatě organismus vyčerpávají. V této publikaci mistr Mantak Chia předkládá čtenářské veřejnosti starobylé duševní i tělesné praktiky, jichž čínští taoisté po staletí používali k obnovení růstu kostní dřeně a k omlazování orgánů a žláz. Nej-kung kostní dřeně, který představuje pokročilou formu čchi-kungu železné košile, byl vyvinut jako metoda k dosažení „ocelového těla“, jenž bylo v čínské medicíně i bojových uměních mimořádně ceněno. Tato metoda vstřebávání energie do kostí regeneruje kostní dřeň a odvrací proces stárnutí prostřednictvím specifických postupů, k nimž patří například kostní dýchání, kostní komprese nebo masáž na stimulaci sexuální energie, která povzbuzuje produkci životně důležitých hormonů a pomáhá předcházet osteoporóze. Kniha obsahuje také podrobné informace o zvedání závaží pomocí čchi a šlehacích technikách, které významným způsobem zbavují tělo toxických látek.

Chcete si přečíst knihu?Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chia Mantak. Číst Nej - kung kostní dřeně: Taoistická cvičení pro zdravou krev a kosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY