Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat

Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat - Dita Pichlerová | I15cajalco.com

...ete na tu svou vysněnou, najednou se váha „zhoupne" a jste tam, kde jste byly ... Pichlerová, Dita : Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat ... . Dita Pichlerová napsala knihu „Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat". Publikaci je možné si prohlédnout a za cenu 199 Kč ji také zakoupit přímo v recepci naší kliniky. Kromě toho po jednom výtisku má také každá z ambulancí. Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat Autor: Pichlerová, Dita Nakladatel: Grada EAN: 9788024757186 ISBN: 978-80-247-5718-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 120 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,7 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Jak zhubnout > Hubnutí > Jak nepřibrat už ani gram? Držte se toho ... E-kniha: Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Jak zhubnout > Hubnutí > Jak nepřibrat už ani gram? Držte se tohoto návodu! (Shutterstock.com) 11. července 2017 06:00. Celých tři sta šedesát pět dní v roce života stráví průměrná česká žena před šatníkem. A u toho spousta žen sní o tom, jaké by to bylo mít o deset kilo míň. ... Nikdy nejezte přímo z balení ... Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat. Která z žen by neznala obávaný jojo-efekt? Celoživotně bojujete s váhou, a když už se konečně dostanete na tu svou vysněnou, najednou se váha „zhoupne" a jste tam, kde jste byly. Můžete začít nanovo.L... Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat 199,-175,-Skladem > 10 ks. Koupit. Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat Která z žen by neznala obávaný jojo-efekt? Celoživotně bojujete s váhou, a když už se konečně dostanete na tu svou vysněnou, najednou se váha „zhoupne" a jste tam, kde jste byly. Můžete začít nanovo. Poradíme vám, jak spolehlivě zhubnout, a především to, jak si novou váhu udržet a znovu nepřibrat. Ono není až tak složité shodit pár kilo. Udržet si nižší váhu je ale to, co většině lidí moc nejde....

INFORMACE

AUTOR
Dita Pichlerová
DIMENZE
5,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat.pdf

POPIS

Která z žen by neznala obávaný jojo-efekt? Celoživotně bojujete s váhou, a když už se konečně dostanete na tu svou vysněnou, najednou se váha „zhoupne“ a jste tam, kde jste byly. Můžete začít nanovo. Lhali bychom, kdybychom vám tvrdili, že boj s nadváhou bude nyní „procházka růžovým sadem“. Bude to dřina, ale poradíme vám, jak tu dřinu zvládnout co nejlépe a pokud možno s dlouhotrvajícím účinkem. Jak říká autorka této publikace: „Každá z nás s něčím v životě bojuje, a my, které bojujeme s nadváhou, bychom si měly uvědomit, že hubnutí není sprint, ale běh na dlouhou trať.“ A proto radí: Mějte se rády a pochvalte se! Hodně spěte a taky někdy lenošte! Nestresujte se kvůli maličkostem! Nezapomínejte na své přátele! Dejte si občas skleničku vína, kávu, čokoládu a užijte si to!

Chcete si přečíst knihu?Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dita Pichlerová. Číst Jak zhubnout a už nikdy nepřibrat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY