Sova: Druhý případ Holgera Muncha a Mii Krügerové

Sova: Druhý případ Holgera Muncha a Mii Krügerové - Samuel Bjork | I15cajalco.com

...okážu ale říci jestli víc nebo méně ... Sova (brož.) | Albatrosmedia.sk ... . Proste mám ráda jeho tvorbu a s tím i jeho knihy. Opět skvěle napsaný a perfektně propracovaný příběh. Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě ... Sova opět přináší promyšlenou, n ... Kniha: Sova (Samuel Bjork) | Martinus ... ... Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě ... Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě ... Druhý případ detektiva Holgera Muncha na sebe nenechal dlouho čekat a již jemně klepe na dveře. Jak hluboce se bude Muncha a jeho okolí dotýkat nemají ponětí. V lese je objeveno nahé lidské tělo, jenž je obklopeno svíčkami a peřím.Zmodralé tělíčko patří mladičké, teprve sedmnáctileté, dívce z domova pro problémovou mládež. Tři případy nesourodé, zato sehrané dvojice vyšetřovatelů Holgera Muncha a Mii Krügerové v jednom balíčku. Pod pseudonymem Samuel Bjork se skrývá úspěšný norský spisovatel, dramatik, zpěvák a textař Frode Sander Oien. Svou první divadelní hru napsal v jedenadvaceti letech, od té doby vedle dalš Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě ... Porovnání cen samuel bjork sova, srovnání cen samuel bjork sova na portálu HLEDEJCENY.cz. Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě ......

INFORMACE

AUTOR
Samuel Bjork
DIMENZE
4,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Sova: Druhý případ Holgera Muncha a Mii Krügerové.pdf

POPIS

Přečetla si knihkupkyně z Českých Budějovic Druhé seznámení s vyšetřovatelem Holgerem Munchem a jeho pravou rukou Miou Kruegrovou. Příběh mystického vraha 17-ti leté dívky je opět protkán soukromím obou. Při čtení vás nechá nahlédnout pod pokličku dění… Více se seznámíme s Holgerovou dcerou, opět je zde i její vlastní dějová linka. Spolu s Miou se pokusíme překonat její démony, s démony i když trochu odlišnými bojuje i vyšetřovatel Kari. Opět jsou zde protkány různé pohledy na případ, autor nezapomíná ani na původ a vysvětlení činů jiných postav.

Chcete si přečíst knihu?Sova: Druhý případ Holgera Muncha a Mii Krügerové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samuel Bjork. Číst Sova: Druhý případ Holgera Muncha a Mii Krügerové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY