Poločas rozpadu

Poločas rozpadu - František Kotleta | I15cajalco.com

...rvky Tragikomédia zo súčasnej Bratislavy o rozpade vzťahov a hodnôt, o miznutí elementárnej slušnosti z nášho života ... Zákon radioaktivního rozpadu - WikiSkripta ... . Sympatickí a úspešní štyridsiatnici sa v zajatí každodennej banality s ľahkosťou a šarmom - akoby mimovoľne - dopúšťajú drobných… Poločas rozpadu je doba (časový interval), za kterou se rozpadne polovina přítomných jader redioaktivního nuklidu. Poločas rozpadu je nezávislý na původním množství radiaktvní látky a není možné ho ovlivnit změnou vnějších faktorů, například zvýšením teploty. Listen free to Petr Skoumal - Poločas rozpadu (Chci dál, Písnička pro ruskou přítelkyni and more). 13 tracks (). Discov ... Poločas rozpadu - YouTube ... . Listen free to Petr Skoumal - Poločas rozpadu (Chci dál, Písnička pro ruskou přítelkyni and more). 13 tracks (). Discover more music, concerts, videos, and pictures with the largest catalogue online at Last.fm. Poločas rozpadu charakterizuje příslušný izotop. Jde konstantu, kterou lze s velmi dobrou spolehlivostí pokládat za konstantní navzdory běžným fyzikálním vlivům jako je tlak, teplota nebo chemické okolí příslušného izotopu. Jeho hodnota se pohybuje od zlomků sekundy až po tisíce let. Tento nuklid má poločas rozpadu 704 milionů let. Jeho účinný srážkový průřez pro pomalé neutrony má hodnotu asi 504,81 barnů. Pro rychlé neutrony je jeho hodnota přibližně 1 barn. Většina, ale ne všechny absorpce neutronů skončí štěpením, při některých vznikne uran-236. Poločas rozpadu 2017; Lovci 2015; všech 28 knih autora. Kniha Poločas rozpadu je v. Právě čtených: 8x: Přečtených: 852x: Čtenářské výzvě ... View credits, reviews, tracks and shop for the 1990 Vinyl release of Poločas Rozpadu on Discogs. Label: Bonton - 71 0007 - 1911,Bonton - 71 0007-1 911 • Format: Vinyl LP, Album • Country: Czechoslovakia • Genre: Electronic, Pop • Style: Experimental, Synth-pop, New Wave Určete poločas rozpadu bismutu, jestliže hmotnost bismutu z původní hmotnosti 32g byla za 242 minut pouze 2g. Poločas rozpadu helium 6 He 0,82 sekund uhlík 11 C 20 minut jód 131 I 8 dní tritium 3 H 12 let uhlík 14 C 5 730 let uran 235 U 2,4 x 10 7 let draslík 40 K 1,3 ...

INFORMACE

AUTOR
František Kotleta
DIMENZE
6,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Poločas rozpadu.pdf

POPIS

Audioverze volného pokračování románu Spad. Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na kterou dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný – divoký, tvrdý, radioaktivní… Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jsou ale takoví, kteří civilizaci nechtějí. Vlastně nechtějí ani divošství. Touží po jediném – dokončit práci, kterou začaly světové mocnosti ve své válce. A proti nim stojí ti, kteří věří v nové začátky. Ale – stojí tenhle svět vůbec za záchranu?

Chcete si přečíst knihu?Poločas rozpadu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kotleta. Číst Poločas rozpadu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY