Léto s vůní čerstvého chleba

Léto s vůní čerstvého chleba - Jenny Colganová | I15cajalco.com

...tvého chleba 2017; všech 11 knih autora ... Kniha Léto s vůní čerstvého chleba | Moja-Kniha.cz ... . Podobné knihy. Pekárna v Brooklynu 2019; Kniha Léto s vůní čerstvého chleba je v Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Léto s vůní čerstvého chleba. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Léto s vůní čerstvého chleba. COLGANOVÁ Jenny. Info: Argo, 2017 (1.) - váz., 364 str. Z angl. přel. J. Koubová EAN: ... Vánoce s vůní čerstvého chleba 2 ... Čerstvý chléb: Ostrov s vůní čerstvého chleba - Jenny ... ... ... Vánoce s vůní čerstvého chleba 2021; Báječný krámek s čokoládou 2014; Pojízdný krámek snů 2018; Ostrov s vůní čerstvého chleba 2016; Rosiin sladký krámek snů 2015; Léto s vůní čerstvého chleba 2017; všech 11 knih autora. Podobné knihy. Pekárna v Brooklynu 2019; Vůně chleba 2003; Kniha Ostrov s vůní čerstvého ... K přílivovému ostrůvku v Cornwallu přilnula Polly Waterfordová natolik, že jí neposloužil jen jako přechodná štace, než se vzpamatuje z předchozího neúspěchu, ale nabídl jí vše, po čem toužila: blízkost moře a přírody, malou komunitu lidí, romantické bydlení v majáku, lásku a přátelství, práci, která ji naplňuje, a v neposlední řadě domácího mazlíčka ... Hledáte Léto s vůní čerstvého chleba od Jenny Colganová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst...

INFORMACE

AUTOR
Jenny Colganová
DIMENZE
11,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto s vůní čerstvého chleba.pdf

POPIS

K přílivovému ostrůvku v Cornwallu přilnula Polly Waterfordová natolik, že jí neposloužil jen jako přechodná štace, než se vzpamatuje z předchozího neúspěchu, ale nabídl jí vše, po čem toužila: blízkost moře a přírody, malou komunitu lidí, romantické bydlení v majáku, lásku a přátelství, práci, která ji naplňuje, a v neposlední řadě domácího mazlíčka, který by mazlíčkem vůbec neměl být. Jenže život je proměnlivý, a zatímco blízkost moře a přírody i ostrovní komunita zůstávají neměnné, v ostatních bodech čekají Polly všemožné problémy a zvraty. Co všechno zažije, než na ostrově opět zavoní chléb?

Chcete si přečíst knihu?Léto s vůní čerstvého chleba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Colganová. Číst Léto s vůní čerstvého chleba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY