Rafaelova škola: Rohy faunů

Rafaelova škola: Rohy faunů - Renata Štulcová | I15cajalco.com

...Tance nág, Rohy faunů a Vlnění nymf. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky ... Rafaelova škola - Rohy faunů (Renata Štulcová) | Detail ... ... ... SERIE: Rafaelova škola [1] Vílí křídla [2] Tance nág [3] Rohy faunů [4] Vlnění nymf [5] Vlasy dryád [6] Písně sirén. Informace / Anotace ke knize: Rohy faunů. Faunka Marina vstupuje do třetího ročníku Rafaelovy školy v Lesním sídle krále Pana. Učí se žít v lese, starat se o královy zvířecí mazlíčky a meditovat s ... Rohy faunů jsou třetí knihou série Rafaelova škola. Navazují na první knihu s podtitulem Vílí křídla a druhou ... Přečteno: Rafaelova škola 3 - Rohy faunů ... ... Rohy faunů jsou třetí knihou série Rafaelova škola. Navazují na první knihu s podtitulem Vílí křídla a druhou s podtitulem Tance nág. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie. Než se dočkal knižního vydání, publikovala jej autorka na blogu. Písně sirén, šestá kniha série Rafaelova škola, navazuje na předchozí díly: Vílí křídla, Tance nág, Rohy faunů, Vlnění nymf a Vlasy dryád. Rafaelova škola je tajemný romantický příběh s prvky léčitelství, esoteriky a ekologie z poloviny zasazený do současného světa, kde v křivoklátských lesích najdeme ......

INFORMACE

AUTOR
Renata Štulcová
DIMENZE
8,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Rafaelova škola: Rohy faunů.pdf

POPIS

Faunka Marina vstupuje do třetího ročníku Rafaelovy školy v Lesním sídle krále Pana. Učí se žít v lese, starat se o královy zvířecí mazlíčky a meditovat s Lunou, když jí nastanou starosti. Její maminka se začne chovat velmi podivně. Na každý víkend zmizí a svou lásku nevěnuje ani Marině ani jejímu otci, ale Marininu štěněti Čertovi. Stejně podivně se začnou chovat i Marinini spolužáci. Marina se trápí, chtěla by všem pomoct, ale jak vypátrá, kdo tohle všechno způsobil? Přitom je už druhým rokem zamilovaná do hráče školního florbalového družstva se zvláštním jménem PlantePlantefolie. Jak dopadne jejich první rande? Je Plantefolie Marinina životní láska?

Chcete si přečíst knihu?Rafaelova škola: Rohy faunů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renata Štulcová. Číst Rafaelova škola: Rohy faunů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY