Cesta. Od punku ke svobodě

Cesta. Od punku ke svobodě - Lukáš Vincour | I15cajalco.com

... recenze Cesta od punku ke svobodě - Vincour Lukáš ... Cesta. Od punku ke svobodě - Lukáš Vincour | KOSMAS.cz ... ... . Obsah knihy: Cesta, od punku ke svobodě. Jak to vypadá, když se punkový bubeník rozhodne nepít, nekouřit a nedrogovat? Lukáš Vincour napsal autobiografickou knihu o tak trochu netradiční cestě člena několika úspěšných hudebních skupin. Cesta, od punku ke svobodě 204 CZK Nov ... punku a svobodě. Jeho životní filozofie a osobní přiznání vás prostě nejen donutí k zamyšlení, ale inspiruje vás k přehodnocení ustálených vzorců ve společnosti. Stal se vzorem i pro děti na základních školác ... Paperback: Cesta, od punku ke svobodě (Lukáš Vincour) | bux.sk ... . Stal se vzorem i pro děti na základních školách, kde je motivuje k nalezení svého potenciálu. ... Cesta. Od punku ke svobodě Autor: Vincour, Lukáš Nakladatel: Lukáš Vincour EAN: 9788027008780 ISBN: 978-80-270-0878- Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Na své cestě prošel vývojem, ve kterém se oprostil od nepsaných pravidel subkultury a došel tak k osobní svobodě. A nebojí se o tom otevřeně mluvit ve své prvotině, kde bez obalu popisuje postoj k veganství, punku a svobodě. Lukáš „Vinca" Vincour pokrstil 11.1.2017 svoju prvú autobiografickú knihu s názvom - Cesta od punku ke svobodě. V tridsiatich dvoch rokoch má za sebou toho toľko odbubnovaného a ... 527 Followers, 388 Following, 89 Posts - See Instagram photos and videos from Cesta od punku ke svobodě (@cestaodpunkukesvobode) 0 hodnocení Cesta od punku ke svobodě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak to vypadá, když se punkový bubeník rozhodne nepít, nekouřit a nedrogovat? Lukáš Vincour napsal autobiografickou knihu o tak trochu netradiční cestě člena několika úspěšných hudebních skupin ... Objednávejte knihu Cesta, od punku ke svobodě v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lukáš Vincour: Cesta od punku ke svobodě 9:57. Už před nějakou dobou jsem ve schránce našla knihu od Lukáše Vincoura s názvem Cesta. Tato kniha byla na mém wishlistě asi od doby, kdy vyšla. Proto jsem se do ní hned pustila a přečetla jí jedním dechem za asi necelé dvě hodiny. Recenze na knihu: CESTA „Od Punku ke Svobodě" Upřímně, tahle knížka pro mne byla obrovským překvapením! Kdo mne zná, byť jen trochu, ví, že se s nikým a ničím neseru a neberu si absolutně žádné servítky. Jednou čtená - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Cesta. C...

INFORMACE

AUTOR
Lukáš Vincour
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta. Od punku ke svobodě.pdf

POPIS

Jak to vypadá, když se punkový bubeník rozhodne nepít, nekouřit a nedrogovat? Lukáš Vincour napsal autobiografickou knihu o tak trochu netradiční cestě člena několika úspěšných hudebních skupin. Nahlédnete do zákulisí kapel, se kterými se vypracoval od prvních koncertů ve sklepech a garážích až po vyprodané kluby po celé Evropě. Na své cestě prošel vývojem, ve kterém se oprostil od nepsaných pravidel subkultury a došel tak k osobní svobodě. A nebojí se o tom otevřeně mluvit ve své prvotině, kde bez obalu popisuje postoj k veganství, punku a svobodě. Jeho životní filozofie a osobní přiznání vás prostě nejen donutí k zamyšlení, ale inspiruje vás k přehodnocení ustálených vzorců ve společnosti. Stal se vzorem i pro děti na základních školách, kde je motivuje k nalezení svého potenciálu. Jeho bezmezná touha plnit si sny ho dovedla až k tomu, že se jednoho dne rozhodl napsat, a vlastními silami vydat tuto knihu.

Chcete si přečíst knihu?Cesta. Od punku ke svobodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lukáš Vincour. Číst Cesta. Od punku ke svobodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY