Akce / Action

Akce / Action - Vladimír Ambroz, | I15cajalco.com

...ions makes it easy to automate all your software workflows, now with world-class CI/CD ... 54 free Photoshop actions - Creative Bloq ... . Build, test, and deploy your code right from GitHub. Make code reviews, branch management, and issue triaging work the way you want. Kick off workflows with GitHub events like push, issue creation, or a new release. With Azure CLI GitHub Action, you can automate your workflow by executing Azure CLI commands to manage Azure resources inside of an Action. The action executes the Azure CLI Bash script on a user defined Azure CLI version. I ... What do personality traits tell us about consumer behavior ... ... . The action executes the Azure CLI Bash script on a user defined Azure CLI version. If the user does not specify a version, latest CLI version is used. Read more ... Další akční leták Kitos na příští měsíc se na Kupi.cz objeví vždy po skončení aktuální akce. Pokud si nastavíte funkci hlídání letáků Kitos, na nové letáky vás upozorníme e-mailem. Otevírací dobu všech poboček, adresy a mapu naleznete zde. The Action only appears to members of the group you selected. Actions will be visible directly in the Action Palette, if the group has one. To add a Kaizala Action to a group. Select a group from the Groups page. Go to the Act...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Ambroz,
DIMENZE
5,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Akce / Action.pdf

POPIS

Výpravná kniha vůbec poprvé představuje práci brněnského performera a konceptuálního umělce Vladimíra Ambroze. V sedmdesátých letech minulého století chtěl dát svému životu naléhavější smysl a současně reflektovat pokřivenou dobu. Proto po celý den sledoval nesnesitelný program tehdejší televize, sám sebe na ulici zaparkoval jako automobil, nebo vyrazil do města se zrcadlem v rukách a nastavoval je všemu, co mu přišlo zvláštní.Dosud prakticky neznámá činnost Vladimíra Ambroze na poli performance, intervencí do veřejného prostoru a projevů blízkých inscenované fotografii trvala jen několik let. V druhé polovině sedmdesátých let patřil k okruhu brněnské umělecké scény působící vně tehdejších oficiálních institucí. Ambrozovy práce z tohoto období reflektují obecná civilizační témata a současně reagují na temnou atmosféru vrcholící normalizace. V prostředí československé performance jsou unikátní svým důrazem na výraz fotografické dokumentace. Ta není jen prostředkem zachycení performance, ale mají blízko k inscenované nebo esteticky působivé konceptuální fotografii. Byl také prvním, kdo na našem území performanci zkombinoval s videem. Bohatě ilustrovaná kniha Vladimír Ambroz: Akce zprostředkovává umělcův archiv s kompletní dokumentací jeho realizovanýh i nerealizovanýh akcí. Práci Vladimíra Ambroze do kontextu československé i světové performance zasazuje obsáhlý text historika umění Tomáše Pospiszyla. Na Vladimíra Ambroze dále v knize vzpomínají jeho tehdejší přátelé a spolupracovníci Petr Štembera, Marian Palla a Pavel Büchler.

Chcete si přečíst knihu?Akce / Action ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Ambroz,. Číst Akce / Action Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY