Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie

Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie - Nicolas Maslowski, | I15cajalco.com

...lů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > A > Aktér (sociologie) ... Bohuslav Šalanda | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie (e-kniha) Autor: Nicolas Maslowski ; Bohuslav Šalanda Jedná se o příspěvek k rozvoji sociohistorické perspektivy, pochopené jako multidisciplinární způsob zachycení dlouhodobých procesů a změn. Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie ... Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociolog ... Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy ... ... ... Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie Maslowski Nicolas, Šalanda Bohuslav. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Karolinum. ISBN. 978-80-2463-438-8. EAN. 9788024634388. Počet stran. Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie - Maslowski Nicolas, Šalanda Bohuslav - Kniha se věnuje problematice sociální změny a různých badatelských přístupů k ní. Jedná se o příspěvek k rozvoji sociohistorické perspekt Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie Autor: Maslowski, Nicolas Editor: Šalanda, Bohuslav Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024634388 ISBN: 978-80-246-3438-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 262 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,7 cm Rok vydání: Book review: Nicolas Maslowski - Bohuslav Šalanda (ed.): Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie. Praha: Karolinum, 2017, 262 s. Cite Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie Autor: Maslowski, Nicolas Editor: Šalanda, Bohuslav Nakladatel: Karolinum EAN: ISBN: Popis: Elektronická kniha, 262 stran, bez zabezpečení DRM, 1,2 MB PDF, česky Rok vydání: 2017 Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie (e-kniha) Autor: Nicolas Maslowski ; Bohuslav Šalanda Jedná se o příspěvek k rozvoji sociohistorické perspektivy, pochopené jako multidisciplinární způsob zachycení dlouhodobých procesů a změn. Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie Nicolas Maslowski , Bohuslav Šalanda (ed.) 300 Kč Socialni stat. Nalezeno: ... údajů o papíru a kreslících materiálech jsou v ní především vysvětleny zá...

INFORMACE

AUTOR
Nicolas Maslowski,
DIMENZE
11,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie.pdf

POPIS

Kniha se věnuje problematice sociální změny a různých badatelských přístupů k ní. Jedná se o příspěvek k rozvoji sociohistorické perspektivy, pochopené jako multidisciplinární způsob zachycení dlouhodobých procesů a změn. Ty jsou představovány v klíčových studiích, v nichž autoři zachycují politické události a jejich vliv na obyvatele (postavení šlechtice, měnová reforma, rozpad Československa), ale také kulturní život českých zemí (Národní divadlo za druhé světové války). Aktérství představuje vlastnost sociálního subjektu, jenž má úlohu hybatele jednání v určitém vysvětlujícím modelu. Autoři nevynechali ani teoretický rámec, který je nutný pro jejich zkoumání. Každá stať rovněž obhajuje jiný přístup, který lze použít při analýze vztahů aktérů a sociální změny, což rozšiřuje a obohacuje paletu metod a problematiky historické sociologie.

Chcete si přečíst knihu?Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas Maslowski,. Číst Jak studovat aktéra a sociální změnu z perspektivy historické sociologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY