David Černý – Fifty Licks

David Černý – Fifty Licks - Jan H. Vitvar | I15cajalco.com

...tvarníka Davida Černého, zároveň poskytuje ucelený pohled na jeho působení na české i světové kulturní scéně ... TZ: Kniha mapuje třicet let kariéry Davida Černého - Artalk.cz ... . Vychází u příležitosti umělcova životního jubilea. Černý, David 1967- ... David Černý : fifty licks by Jan H Vitvar ( Book ) 5 editions published in 2017 in Czech and English and held by 20 WorldCat member libraries worldwide ... David Černý - Fifty Licks . Jan H. Vitvar; Jan H. Vitvar . 5,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Hobby a voľný čas Technika a priemysel. Všet ... Kniha: David Černý - Jan H. Vitvar | Knihy.ABZ.cz ... . Vitvar; Jan H. Vitvar . 5,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Hobby a voľný čas Technika a priemysel. Všetky knihy autora . Paseka, 2017. 3-4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Paseka, 2017. V roce padesátin nejvýraznějšího českého sochaře vychází kniha, jež není nudnou monografií ... Fifty Licks owner Chad Draizin loves food science. He is fascinated by the chemical cartwheels that happen when beer is brewed, bread is baked, and ice cream is churned (or spun, as they say in the biz). His first love, brewing beer, is what brought him to Portland for an internship at Portland Brewing. He fell in love with the rain, but he ... Výtvarník David Černý oslaví v prosinci padesátku. Nakladatelství Paseka při té příležitosti vydává jeho monografii. Kniha dokazuje, že lze uchopit i neuchopitelné - život a dílo největšího provokatéra současné české umělecké scény. David Černý Fifty Licks Jan H. Vitvar. Skladem 5+ ks 318 Kč Běžná cena 399 K č. Ušetříte 81 Kč (20 %) Vložit do ... David Černý - Fifty Licks Vitvar Jan H. V roce padesátin nejvýraznějšího českého sochaře vychází kniha, jež není nudnou monografií, ale živým, neokázalým pohledem na Černého témata, obsese, průšvihy a přínosy. Jde o rokenrolově pojatých padesát olíznutí muže, který zdaleka ne všechno natírá na růžovo. David Černý, autor růžového tanku, plastiky Entropa, mimin na Žižkovské věži či nejnověji pohyblivé busty Franze Kafky, dostane k letošním 50. narozeninám kuhu pojmenovanou Fifty Licks. Tvorbu z let 1987 až 2017 v ní čtenářům přiblíží novinář Jan Vitvar. Publikace, doprovázená množstvím dosud nepublikovaných fotografií a dalších archivních materiálů, je nejen příběhem jednoho vzdorovitého autora, ale i příběhem vývoje české společnosti, kterou Černý svým dílem neustále komentuje. Předmluvu napsal Vladimir 518....

INFORMACE

AUTOR
Jan H. Vitvar
DIMENZE
7,18 MB
NÁZEV SOUBORU
David Černý – Fifty Licks.pdf

POPIS

V roce padesátin nejvýraznějšího českého sochaře vychází kniha, jež není nudnou monografií, ale živým, neokázalým pohledem na Černého témata, obsese, průšvihy a přínosy. Jde o rokenrolově pojatých padesát olíznutí muže, který zdaleka ne všechno natírá na růžovo. Každý zná mystifikaci s Entropou, Mimina šplhající po Žižkovské věži, případně klikující London Booster a vztyčený Fakáč, namířený na Pražský hrad. Kniha předního novináře a výtvarného kritika ovšem představuje i ta umělcova díla, jež se z nejrůznějších důvodů nedočkala tak široké pozornosti, případně ani realizace. Publikace, doprovázená množstvím dosud nepublikovaných fotografií a dalších archivních materiálů, je nejen příběhem jednoho vzdorovitého autora, ale i příběhem vývoje české společnosti, kterou Černý svým dílem neustále komentuje. Předmluvu napsal Vladimir 518.

Chcete si přečíst knihu?David Černý – Fifty Licks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan H. Vitvar. Číst David Černý – Fifty Licks Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY