Na konci samoty

Na konci samoty - Benedict Wells | I15cajalco.com

...nci samoty Benedict Wells. Na konci samoty Benedict Wells ... Benedict Wells; Na konci samoty - Všetky Moje Knihy ... . Působivý milostný román o překonávání ztráty a osamělosti a o tom, co je v lidech neměnné. Těžké dětství je jako neviditelný nepřítel: Nikdy nevíte, kdy udeří. Jules a jeho dva sourozenci vyrůstají v klidném a harmonickém prostředí, dokud jejich rodiče jednoho dne nezahynou při ... Na konci samoty. Benedict Wells. Působivý milostný román o překonávání ztráty a ... Na konci samoty (CZ) (Benedict Wells) > kniha | PreSkoly.sk ... . Působivý milostný román o překonávání ztráty a osamělosti a o tom, co je v lidech neměnné. Desetiletý Jules se svými dvěma sourozenci, Martym a Liz, vyrůstá v klidném a harmonickém prostředí. Idylu ovšem naruší rodinná tragédie, po níž všichni tři skončí v internátu. Na konci samoty Těžké dětství je jako neviditelný nepřítel: Nikdy nevíte, kdy udeří. Jules a jeho dva sourozenci vyrůstají v klidném a harmonickém prostředí, dokud jejich rodiče jednoho dne nezahynou při autonehodě. Dospívající Jules se stáhne do snového světa a jediný, koho k sobě pustí, je tajuplná kamarádka Alva. Na konci samoty / Desetiletý Jules se svými dvěma sourozenci, Martym a Liz, vyrůstá v klidném a harmonickém prostředí. Idylu ovšem naruší rodinná tragédie, po níž všichni tři skončí v internátu. Julese sužují pocity viny a stává se z něj odtažitý snílek, který by si přál vše vrátit. Wells, Benedict: Na konci samoty. Jak velkým nepřítelem může být pro dospělého člověka těžké dětství? Proč si někdo žije jako v bavlnce a jiný bojuje s „neviditelnými silami a proudy", které všechno mění? A jak konkrétně se tyto těžkosti promítají do sourozeneckých, přátelských a partnerských vztahů? Čtvrtý román současného německého prozaika sleduje životní příběh melancholického, stále uvažujícího muže od jeho dětství až po dospělá léta, v nichž se ocitne "na konci samoty" a je nucen se vyrovnat se svým osudem. Cena Evropské unie za rok 2016....

INFORMACE

AUTOR
Benedict Wells
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Na konci samoty.pdf

POPIS

Těžké dětství je jako neviditelný nepřítel: Nikdy nevíte, kdy udeří. Jules a jeho dva sourozenci vyrůstají v klidném a harmonickém prostředí, dokud jejich rodiče jednoho dne nezahynou při autonehodě. Dospívající Jules se stáhne do snového světa a jediný, koho k sobě pustí, je tajuplná kamarádka Alva. Co všechno je k sobě poutá, se ale dozví až po letech. Kniha získala Cenu Evropské unie za literaturu 2016.

Chcete si přečíst knihu?Na konci samoty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Benedict Wells. Číst Na konci samoty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY