Tarot - Základy a výklady: 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat

Tarot - Základy a výklady: 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat - Evelin Bürgerová, | I15cajalco.com

... zasvětí do tarotových karet a poskytne vám ohromné množs ... TAROTOVE KARTY | Srovnanicen.cz ... ... Karty Tarotu snů nám připomínají pohádky, mýty, legendy, historické i Tarot Základy a výklady + sada 78 karet -- 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat. Tarotové a vykládací karty jsou užitečný a mocný nástroj, který vám pomůže objasnit a zvládnout obtížné životní situace a odhalí vám nejrůznější učení.. Tarot Základy a výklady + sada 78 karet: 122 způsobů, ja ... Tarot karty | Sleviste.cz ... .. Tarot Základy a výklady + sada 78 karet: 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat Sada Rider-Waite tarotových karet a dokonale komplexní příručka pro všechny zájemce o tarot, hlavně pak pro začátečníky. Co všechno zde najdete: vznik, smysl a struktura tarotových karet, významy jednotlivých karet, jak karty vykládat ... Tarot - Základy a výklady (kniha + karty) - 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat - Evelin Bürgerová, Johannes Fiebig . Sada Rider-Waite tarotových karet a dokonale komplexní příručka pro všechny zájemce o tarot, hlavně pak pro začátečníky. Sada Rider-Waite tarotových karet a dokonale komplexní příručka pro všechny zájemce o tarot, hlavně pak pro začátečníky. Co všechno zde najdete: vznik, smysl a struktura tarotových karet, významy jednotlivých karet, jak karty vykládat - základní principy a možnosti, 122 konkrétních možností výkladu. Všechny informace o produktu Kniha Tarot - Základy a výklady - Bürgerová Evelin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tarot - Základy a výklady ... 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat - Evelin Bürgerová, Johannes Fiebig . skladem. 362 Kč. doprava od ... Co všechno zde najdete: vznik, smysl a struktura tarotových karet, významy jednotlivých karet, jak karty vykládat - základní principy a možnosti, 122 konkrétních možností výkladu. (základy a výklady : úvod do tarotu a práce s ním, hlubší význam jednotlivých karet, 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat) Kupte knihu Tarot Základy a výklady + sada 78 karet (Evelin Bürgerová, Johannes Fiebig) s 20 % slevou za 351 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Velmi podrobná příručka pro výklad tarotu....

INFORMACE

AUTOR
Evelin Bürgerová,
DIMENZE
6,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot - Základy a výklady: 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat.pdf

POPIS

Velmi podrobná příručka pro výklad tarotu. Je unikátní tím, že přináší až 122 různých způsobů, jak karty vykládat. Každý tento návod je uveden v podobě náčrtu, ze kterého je jasné, kolik karet třeba vytáhnout a jak je rozložit; pozice jsou očíslovány a ke každé je uvedeno, což znamená, jak ji chápat a interpretovat. Názvy jednotlivých výkladů jsou dostatečně výmluvné, takže si z nich můžete snadno vybírat podle tématu, kterou chcete s pomocí karet řešit. Několik stran před samotnými vykládacími metodami je nejprve věnováno obecným otázkám při vykládání karet. Úvodní část knihy vysvětluje celkově, co je to tarot, jaká je jeho struktura atd. Druhá část přináší podrobný popis významu každé karty tarotové sady, přičemž na závěr se vždy uvádí, jak poselství karty chápat a jak se jím nechat inspirovat (jinými slovy, což vám karta radí). Dozvíte se také, co je to karta osobnosti nebo karta dne, kvintesence apod.

Chcete si přečíst knihu?Tarot - Základy a výklady: 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evelin Bürgerová,. Číst Tarot - Základy a výklady: 122 způsobů, jak tarotové karty vykládat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY