Daně z příjmů 2017: přehledy, daňové a účetní tabulky

Daně z příjmů 2017: přehledy, daňové a účetní tabulky - Jiří Dušek | I15cajalco.com

... v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti ... Daně z příjmů - Dušek Jiří | Knihy Grada ... . Daně z příjmů 2020 Přehledy, daňové a účetní tabulky; Daně z příjmů 2020 Přehledy, daňové a účetní tabulky DUŠEK JIŘÍ ... Tuto praktickou pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti. ... Daně z příjmů 2017 přehledy, daňové a účetní tabulky . Jiří Dušek; Jiří Dušek ... Dane, daňové pri ... Daňové tabulky | Daně, účetnictví, právo, práce a mzdy pro ... ... . ... Daně z příjmů 2017 přehledy, daňové a účetní tabulky . Jiří Dušek; Jiří Dušek ... Dane, daňové priznania ... V lektorské činnosti se věnuje především účetní závěrce a novelám daňových zákonů. Své zkušenosti z dlouholeté praxe přenesl do odborných publikací. Měšec.cz » Daně » Daňové formuláře 2017 ke stažení Daňové formuláře 2017 ke stažení Daň z nemovitých věcí (nemovitostí), daň z příjmů fyzických osob, silniční daň, DPH, přehled příjmů a výdajů - všechno máme a další budou přibývat....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Daně z příjmů 2017: přehledy, daňové a účetní tabulky.pdf

POPIS

Publikace pomůže všem, kteří dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a rychlému přístupu k aktuálním informacím. Autor v již jedenáctém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Publikace řeší daň stanovenou paušální částkou, paušální výdaje, výhry z hazardních her, rezervy na likvidaci solárních panelů, finanční leasing, směnu, pojistné události na konci roku, nájmy, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných papírů, přehled zdanění neziskových subjektů apod. Tuto praktickou pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Daně z příjmů 2017: přehledy, daňové a účetní tabulky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Daně z příjmů 2017: přehledy, daňové a účetní tabulky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY