Jezevec Chrujda dobývá vesmír

Jezevec Chrujda dobývá vesmír - Petr Stančík | I15cajalco.com

...í kosmickou raketu. Na její palubě doletí až na Pidilunu, což je maličký měsíc našeho Měsíce ... Jezevec Chrujda dobývá vesmír - Petr Stančík - Megaknihy.cz ... . Kniha Jezevec Chrujda dobývá vesmír Přidat komentář. Martica. 17. ledna. Jezevec Chrujda je borec, oblíbený hrdina našich dětí. ... Jezevec Chrujda dobývá vesmír. V novém příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Autor: Petr Stančík Ilustrace: Lucie Dvořáková Edice: Modrý slon Rok: 2017 Typo: Mariana Dvořák ... Jezevec Chrujda série | Databáze knih ... . Autor: Petr Stančík Ilustrace: Lucie Dvořáková Edice: Modrý slon Rok: 2017 Typo: Mariana Dvořáková Formát: 240 x 160 mm Počet stran: 24 Vazba: V8 Jezevec Chrujda dobývá vesmír Petr Stančík Jméno lovce: Čím se bránil Chrujda před létajícím pekáčem tchoře Smradolfa? Co měl jezevec Chrujda místo skafandru? Podle čeho si vybírali domorodci na planetičce Pidiluně krále? Jak vypadal měsíc, když ho Chrujda viděl zbl...

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík
DIMENZE
8,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Jezevec Chrujda dobývá vesmír.pdf

POPIS

V příběhu si vynalézavý jezevec Chrujda z lesa Habřince s pomocí geniální sůvičky Stáni postaví kosmickou raketu. Na její palubě doletí až na Pidilunu, což je maličký měsíc našeho Měsíce. Chrujda zažije dobrodružství s mimozemšťany a na scéně se opět objeví i jeho starý nepřítel tchoř Smradolf. Dopadne to dobře? Bude se moci Chrujda bezpečně vrátit do náručí své krásné lasičky Aničky? Chrujda se dětem představuje už počtvrté. Zvládl natočit film, urychlit se a zase zpomalit, dokonce se i zamilovat. I tentokrát se můžete těšit na laskavý příběh plný dobrodružství i poučení. Petr Stančík senebojí dotknout vážnějších témat, jako je život na vozíčku, ale ani použít humor a nadsázku.

Chcete si přečíst knihu?Jezevec Chrujda dobývá vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík. Číst Jezevec Chrujda dobývá vesmír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY